Farklı Tasarım Kitaplık Modelleri ile Decortie

Modern Kitaplık Modelleri Binbirdekor’da

Kitap kurtları ve öğrenci arkadaşlarımızın odaları için farklı kitaplık tasarımları araştırmasına devam ediyorum. Farklı kelimesini vurgulamak istiyorum çünkü bu sayfamızda daha önce, Kitaplık modelleri Koçtaş başta olmak üzere, Tekzen Kitaplık yada Ikea kitaplık modelleri gibi başlıklar altında incelediğimiz yapı market kitaplıklardan farklı işlere göz atacağız bu gün. Tabi yine geçtiğimiz günlerde Ağaç Kitaplık konusu altında göz attığımız ve hayran kaldığımız El Yapımı Kitaplık Tasarımları yada Özel ölçü Kitaplık modelleri kadar özgün değiller bu sayfamızda ki ürünler ancak herhangi bir market yada mağazada da bulamayacağınız cinsten ürünler. Dolayısı ile şu sıralar bir kitaplık almak geçiyorsa aklınızdan burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririm.

Decortie Kitaplık Modelleri

Ürünlerine hayran olduğum Decortie’nin, sadece bir kaç kitaplık modeline yer verecektim ilk başta…  Ancak kıyamadım, bu rengarenk ve modern şekillerle dizayn edilmiş dekoratif kitaplıklara,bende hepsini sizlerle paylaşmaya karar verdim. Totem, Bonsai, Labirent, Neck derken birde baktım hepsine göz atmışım ve epey de bir zaman harcamışım… Mekanlarınıza mutlak modern bir dekoratif obje arıyorsanız sizlerde bir göz atın bence, eminim epey bir zamanınızı alacak bu şahane kitaplıklar. Üstelik fiyatlarını da görsellerin hemen altında sizlerle paylaştım arkadaşlar.

Duvara Monte Kitaplık Modelleri

Konunun hemen başında hatırlatmak isterim arkadaşlar Decortie’nin bu ürünleri genel olarak e-ticaret sitelerinde satılıyor. Decortie Kitaplık Hepsiburada ve Kitaplık Trendyol ile Kitaplık Vivense gibi mağaza kategorilerinde bulabilirsiniz. Mesela üst resimde gördüğünüz markanın Ales modeli şu sıralar bu sitelerde 358,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Labirent Kitaplık Decortie

Hiç şüphesiz markanın en tutulan ürünlerinin başında yukarıda resmini gördüğünüz Labirent Kitaplık geliyor arkadaşlar. Şu sıralar bu kitaplık çok popüler. Beyaz, Venge ve Ceviz renk seçenekleri ile satışa sunulan bu ürünün fiyatı ise farklı satış sitelerinde 250,00 TL ile 350,00 TL aralığında değişiyor.

Özel Kitaplık Tasarımları

Decorite’nin en güzel kitaplıklarından biri ise üst resimde gördüğünüz Balance serisi olsa gerek. Doğuştan kırık derler ya 🙂 işte öyle bir şey. Ama siyah ve beyazla harmanlandığını ortaya çok fantastik bir görüntü çıkmış öyle değil mi ? Balance kitaplık yine e- ticaret sitelerinde 300 TL civarında fiyatlara satılıyor.

Ağaç Kitaplık Bonsai

Basit ve şık bir görünüme sahip olan üst resimde gördüğünüz Bonsai modeli ise ismini o meşhur minik ağaçtan almış 🙂 Beyaz başta olmak üzere bir kaç farklı ağaç rengi tonu ile satışa sunulan bu ürünün fiyatı ise 400 TL civarında.

Decortie En Güzel Kitaplık Modelleri

Markanın en güzel kitaplıklarından biri ise üst resimde gördüğünüz Piu modeli. Bu ürün ofarklı kombinasyonlarla kullanabilme imkanı verdiğinden midir, yoksa tamamen modern ve renkli bir görünüme sahip olduğundan mıdır nedir bilinmez ama Decortie markasının en tutulan ürünleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik bu 450,00 TL civarında ki fiyatına rağmen bu ürünü şu sıralar bulmak bir hayli zor arkadaşlar.

 

 

Decortie Kitaplıklar İnternet Mağazalarında

Küçük kitap kutucuklarının bir araya gelmesinden oluşan ve son derece basit bir görünüme sahip olan bu Honey kitaplık ise Beyaz ve Venge gibi renk seçenekleri ile 300,00 TL fiyatla satılıyor efendim.

Beyaz, sade, kullanışlı ve şık  tasarımı ile bir Ikea ürünü gibi görünen Decortie Ladder Kitaplığın fiyatı ise markanın diğer ürünlerine göre biraz yüksek. Bu ürün 1000 Liranın biraz üzerinde fiyatlarla satışa sunuluyor.

Konu girişinden de bahsettiğim gibi arkadaşlar, markanın ürün gamında çok farklı ürünler var. Dolayısı ile bu ürünler hem her zevke, hem de her bütçeye hitab ediyor. Mesela üstte resmini gördüğünüz Neck Kitaplık 600,00 TL gibi oldukça uygun sayılabilecek bir fiyatla satılıyor.Diğer kitaplıkların fiyatları ise bahsi geçen internet sitelerinde aşağı yukarı şu fiyatlar ile satışa sunuluyor ;

RETRONOM Kitaplık 349 TL.

SALAD Kitaplık 169 TL.

SÜTUN Kitaplık 185 TL.

TOTEM Kitaplık 410 TL.

TRİANGOLA Kitaplık 499 TL.

VİNO Kitaplık 549 TL.

WİNGS Kitaplık 345 TL.

YİNGA Kitaplık 395 TL.

 

1 Yorum “Farklı Tasarım Kitaplık Modelleri ile Decortie”

  1. Mrb piu kitaplık modelinizi beğendim ve satın almak istiyorum online satış seçeneği göremedim.en hızlı şekilde almak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir