Country Yatak Örtüsü Modelleri Harika

Modern Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak odası dekorasyonunun vazgeçilmez enstrümanlarından biri de yatak örtüleridir. Hele de yatak odası dekorasyon tarzına uyumlu, perdelere ve yatak odasında ki diğer tekstil ürünlerine uyumlu yatak örtülerinin dekorasyona artı değerler kattığı su götürmez bir gerçektir. Bu bağlamda yatak odası dekorasyonunuza katkıda bulunacak yatak örtüsü takımlarını bulmanıza yardımcı olmak adına araştırmalarımıza devam ediyoruz. Yatak Örtüsü fiyatları ve Yatak Örtüsü Markaları araştırmalarımızda son olarak Taç Yatak Örtüsü ile Karaca Yatak Örtüsü modelleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca yatak odalarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz ve mutlaka görmenizi önerdiğimiz 3 boyutlu yatak örtüleri de binbirdekor.com sayfalarında sizler için yer almıştı.

English Home ve Madame Coco Yatak Örtüleri

Bu sayfamızda ise son zamanların en tutulan dekorasyon tarzlarından biri olan ve özellikle hanımların bayıldığı bir tarz olan country tarzı ile yatak odalarını dekore eden okurlarımız için genel olarak English Home ve Madame Coco gibi ev tekstili mağazalarında karşımıza çıkan bu tarza uygun yatak örtülerini inceleyeceğiz.

Country Dekorasyon Ürünleri

Tarz olarak yabancı, Avrupai bir stil olsa da, özellikle İsveçli dev yapı market Ikea sayesinde biz pek sevdik Country tarzı dekorasyon stilini. Basit ama şık, aynı zamanda kullanışlı bir dekorasyon stili olan Country için ilk çıktığı zamanlara nazaran, artık perdeden halıya, mobilyadan yatak örtüsüne kadar da geniş bir ürün gamı mevcut ülkemizde.

Country Tarzı Mobilyalar

Tabi ürünlerin kolay bulunur ve çok çeşitli olması ile bu tarz dekorasyonu uygulamak oldukça basit bir hale geldi. Mesela artık yatak odası dekorasyonunda bu tarzı düşünenler için country tarzı yatak odası takımları bile var. Mobilya olarak yani. Ama sadece mobilyalar ile sınırlı değil elbette bu tarz.

Country Yatak Örtüleri

Yukarıda da vurguladığımız gibi yatak odasını bu tarzda dekore etmek isteyenler için country tarzında halıdan perdeye bir çok tekstil ürünü de mevcut. Yatak örtüleri de o tekstil ürünlerinden sadece bir kalem ve inanın hakikaten harika modeller var.

Country Yatak Örtüsü Markaları

Paragraf aralarında bir kaç farklı modelin görsellerini beğeninize sunduığumuz bu yatak örtüleri artık sadece English Home yada Madame Coco gibi yabancı menşeili mağazaların tekelinde değil üstelik. Bir çok yerli tekstil firması da ürün gamına country yatak örtüsü takımı ekledi. Mesela Özdilek, Bellona ve İstikbal gibi belli başlı markaların yanında İnternet üzerinden satış yapan E-ticaret sitelerinde gördüğümüz bir çok irili ufaklı tekstil üreticisi de artık bu ürünlerin satışını yapıyor. Fiyatları ise o yabancı mağazalarda ki gibi abartılı değil. Dolayısı ile yatak odası dekorasyon tarzını country olarak belirlemek istiyorsanız tutmayın kendinizi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir