Çoook modern duvar stickerları (Dogo)

Duvar dekorasyon fikirleri modern duvar dekorasyonu duvar sticker modelleri fiyatları resimleri istanbul paris duvar stickerları…

Çılgın tasarımlar deyince aklıma hemen Dogo geliyor, zira bu marka tasarım konusunda bir sınır tanımıyor ve hakikaten olağanüstü şeylere imza atıyor. Akla hayale gelmeyecek desenleri, imgeleri duvarlara yansıtıyor. Bazen bu işi espirili bir dille yaparken, bazen de dekorasyona artı değerler katan motiflerle yapıyor, dolayısı ile bu adamların çalışmalarına bayılıyorum ve hemen her fırsatta sizlerle paylaşmak için can atıyorum.

Örneğin bu makalemde modern duvar dekorasyonu için çeşitli fikirler arayan takipçilerimiz için Dogo ‘nun olağanüstü güzel duvar stickerlarını inceliyorum. Neler yok ki Dogo ‘nun bu çılgın ürün gamında… İstanbul ve boğaz desenleri, dünya haritaları, ağaçlar, kelebekler, kuşlar… Hatta bir zeka küpü ve Michael Jackson figürüne bile rastladım. Ayrıca 80’lerin hastası olanlar içinde ilginç sürprizler yer alıyor bu şahane stickerlarda. Dolayısı ile şimdi foto galerimizde beğeninize sunacağım sticker modellerine dikkatle göz atmanızı tavsiye ederim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir