Fransız Yatak Odası Modelleri (Conforama)

Modern Yatak Odası Takımları

Siz değerli okurlarımız için en iyi ürünü bulmak adına kampanyalı yatak odası takımları ile yatak odası fiyatları en ucuz en kaliteli modellerini incelemeye devam ediyoruz. Daha önceki sayfalarımızda, istikbal yatak odası takımları ve kelebek yatak odası modelleri ile yataş yatak odası takımlarını detaylı olarak incelemiştik.

Bu sayfamızda ise Conforama yatak odası takımlarını inceliyor özellikle country yatak odası tarzlarından yada modern yatak odası takımlarından ve hatta komple aynalı yatak odası tasarımlarından hoşlanan okurlarımızın beğenilerine sunuyoruz.

conforama yatak odası modelleri_2

Conforama Yatak Odası Takımları

Fransız mobilya ve dekorasyon devi Conforama, İstanbul Ümraniye ‘de kapılarını müşterilerine açarken binbirdekor.com olarak bizlerde bu haberi geçtiğimiz günlerde yayınladığımız sayfalarımızda sizlere binbirdekor.com farkı ile vermiş ve merakla beklenen markanın ürünlerinin mercek altına alacağımıza dair sizlere söz vermiştik.

conforama yatak odası modelleri_3

Country Yatak Odası Markaları

Dolayısı sözümüze sadık kalıyor ve Conforama ‘nın Country tarzından, klasiğe, modern akımlardan, fantastik yatak odası takımlarına kadar geniş bir ürün gamına sahip olan yatak odası reyonuna beğeneceğinizi umarak sizler için detaylı bir şekilde göz atıyoruz…

conforama yatak odası modelleri_4

Conforama ürün gamında hemen her zevke hitabeden geniş bir ürün yelpazesi söz konusu. Fakat modern tasarımların biraz daha ağırlıkta olduğu gözlerden kaçmayacaktır elbette. Elde olan klasik tasarımlarında hatlarının biraz daha yuvarlatıldığı, daha doğrusu biraz daha modernize edildiğini saptıyoruz.

conforama yatak odası modelleri_5

Ancak seçilen renk tonlamaları tek kelime ile harika. Doğal ahşap renklerinin marka koleksiyonlarında kendilerine bir hayli fazla yer bulduklarını rahatlıkla söylemek mümkün. Natürel dekorasyonlardan hoşlanan ve bu tarz mobilyaları evlerinde görmek isteyen okurlarımız için ideal bir seçim.

 

conforama yatak odası modelleri_7

Beyaz tasarımlar ise özellikle country tasarımlarda bir yaşanmışlık hissi veriyor ve sırf bu yüzden bile bir Conforama mağazasına gidip ürünlerine yerinde yani Conforama mağazalarında görmekte fayda var.

conforama yatak odası modelleri_8

Ünlü Fransız mobilya markasının mağaza sayısı şu sıralar çok az ancak gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Hatta Conforama her sene, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Adana gibi illerde yeni mağazalar açacağını duyurdu.

Yatak Odası Takımları BELLONA Modelleri BURADA !..

conforama yatak odası modelleri_10

Dünya Devi Conforama Türkiye’de

Conforama hakkında daha fazla bilgi ve fikir almak için “Dünya Devi Conforama Türkiye’de” başlıklı makalemizi okumanızı öneririz.

conforama yatak odası modelleri_11

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir