Conforama’dan Çok Şık Genç Kız Odaları

Genç Kız Odası Modelleri

Kaliteli ve modern genç odaları ile en ucuz genç odası fiyatları hakkında yaptığımız araştırmalar devam ederken çilek genç odası takımları ve kaplumbağa genç odası takımları gibi sadece genç odası üreten markaları değil mondi genç odası gibi, yataş genç odası gibi ülkemizin lider mobilya markalarının ürünlerine de göz attıktan sonra bu sayfamızda Fransız mobilya devi Conforama‘dan genç kız odası takımlarını mercek altına alıyoruz.

Conforama Genç Kız Odaları

Her genç kızın rüyasıdır sanırım böyle afilli, hafif süslü püslü, ve tam anlamı ile pozitif kendilerine ait özel mobilyalar. Haksız mıyım arkadaşlar, kızı olanlar beni daha iyi anlarlar tabii ki… Geçtiğimiz ayın sonlarında İstanbul Ümraniye ‘de ilk mağazasını açan Fransız mobilya ve dekorasyon mağazası Conforama tam da bu bahsettiğim tarz genç kız odaları tasarlamış.

conforama genç kız odası_6

Rengarenk Genç Kız Odası Modelleri

Üstelik bu ürünlerde genç odalarında pek tutulmayan bir ton olan siyahı öyle güzel, öyle çarpıcı kullanmış ki görmelisiniz. Yatak başlıklarını, gardrop kapaklarını siyah bir tual gibi resimlerle, bir gelinlik kumaş gibi taşlarla süslemiş. Conforama ‘nın genç kız odaları sadece güzelliği ile dikkat çekmiyorlar tabii ki, aynı zamanda oldukça da fonksiyoneller.

conforama genç kız odası_5

3 Yataklı Bazalı Karolalı Genç Odası

Örneğin hemen hemen tüm modellerinde çekmeceli karyola veya baza mevcut.  Bu durum beklenmedik bir arkadaş için ekstra bir yatak veya oldukça geniş depolama alanları sunuyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve genç adayı kızına bir genç odası almayı düşünen binbirdekor.com takipçileri için incelediğimiz Conforama genç kız odalarının muhteşem görselleri ile sizleri baş başa bırakalım…

conforama genç kız odası_4

Dünya Devi Conforama Türkiye’de

Conforama markası hakkında fikir sahibi olma ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ” Dünya Devi Conforama Türkiye’de ” başlıklı makalemizi okumanızı öneririz.

conforama genç kız odası_3

 

conforama genç kız odası_2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir