Çok şık İtalyan yatak odası takımları (Vittoria Orlandi)

Klasik yatak odası takımları italyan yatak odası mobilyaları avangard yatak odası modelleri en güzel yatak odası takımları modelleri fiyatları resimleri…

Klasik ve avangard tarzı, şâşâlı mobilyalardan hoşlanıyorsanız, mobilya denilince ilk akla gelen ülkelerden İtalya’dan sizler için incelediğimiz bu yatak odası takımlarını mutlaka görmenizi tavsiye ederim arkadaşlar, zira bu mobilyalar, zarif ve estetik görünümleri ile yatak odalarında bir saray havası estiriyor.

İtalyan yatak odası üreticisi Vittoria Orlandi müşterilerinin beğenisine sunduğu birbirinden şahane üç farklı koleksiyonda İtalyan el işçiliğinin en güzel örneklerini sunmuş. Tamamen el yapımı olan ve Ambrosia, Kristal ve Camilla isimli koleksiyonlarda lüks ve zenginliğin sembolü kapitoneye ve klasiğin olmazsa olmazı varak işçiliğine bolca rastlıyorsunuz, ancak bu bereket İtalyanların zarif dokunuşlar sayesinde hiçte rahatsız edici görünmüyor.

Vittoria Orlandi’nin zarif yatak odası tasarımlarında dikkat çeken diğer bir nokta ise adı geçen tüm serilerinde, karyola, komodin ve şifoniyer gibi bilindik, daha doğrusu standart mobilyaların haricinde, yine bol kapitoneli berjer ve pufların takımla birlikte sunuluyor olması.

Şimdi hemen aşağıda sunduğumuz foto galerimizde Vittoria Orlandi’nin 17. Yüzyıl Fransız saraylarından fırlamış gibi duran, güzellikleri ile nefesleri kesen ve resmen hasta olduğum yatak odası takımlarına göz atın ve ardından bu şahane yatak odası takımalrını kendi yatak odanızda düşleyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir