Çok Şık Desenli Lavabo Modelleri

A+
A-

Desenli lavabo modelleri görselleri örnekleri Banyo lavabo çeşitleri en güzel banyo lavaboları çanak süsülü banyo lavaboları modern banyo lavaboları banyo dekorasyon fikirleri örnekleri…

Geçtiğimiz günlerde çok sevdiğim bir arkadaşım banyo dekorasyonu konusunda benden yardım istedi, sanırım bunun binbirdekor.com gibi güzel bir dekorasyon sitesinin editörü olmamla alakası var :) İstediği seramik modellerini falan halletmiş zaten, sadece lavabo dolabı konusunda biraz kararsız. Anlyacağınız işimiz oldukça basit. Ben banyosunun tarzında çanak lavabonun daha uygun olacağını düşündüm. Tam düz beyaz bir çanak lavabo almaya karar vermişken, “neden daha farklı birşeyler olmasın” sorusu aklıma takıldı. Mesela şöyle Osmanlı motiflerinin yer aldığı çinili lavabolar gayet etkileyici olabilirdi. Bu fikri arkadaşıma verdiğimde anında düz beyaz çanak lavabodan vazgeçip, bu tarz desenli bir çanak lavabo almaya karar verdi :)
Hemen araştırmalara başladık, piyasada öyle çok çeşidi varki anlatamam. Hemen hemen her vitrifiye üreticisi koleksiyonlarına bu tarz lavabolardan en az bir model eklemiş. Bir liste yaptık, şimdi tek sıkıntımız hangisini alacağımıza karar vermek. Bu arada Avrupa’da da bu tarz lavabo tasarımları mevcut, onlarından görsellerine göz attık, “acaba özel bir uygulama yaptırabilirmiyiz” diye.

Elimde bu kadar döküman varken neden banyosunu yenilemekte ve bizle aynı aşamada olan binbirdekor.com takipçileri ile bu dökümanları paylaşmayayım diyerek görsellerini foto galerimizde beğeninize sunmaya karar verdim…   Bakalım seçtiğim desenli lavabo örnekleri hoşunuza gidecek mi ?..

DESENLİ LAVABO MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Country Tarzı Mutfak dekorasyonları Görselleri

Farklı mutfak dekroasyon fikirleri country mutfak tasarımları en güzel mutfak dekorasyonları görselleri 2014 mutfak dekorasyonları yeni mutfak dekorasyon trendleri...  Rustik...

Kapat