Çok Şık Avangard Yatak Odası Modelleri

2014 Yatak odası modelleri görselleri beyaz yatak odası takımları avangard mobilya çeşitleri avangard yatak odası mobilyaları dekorasyonu fikirleri örnekleri…

Her ne kadar son bir kaç yılın trend akımı modern dekorasyon ise de klasikçiler bu gelgit akımlardan etkilenmiyor, modern dekorasyon tarzlarına pek heves etmiyorlar. Haklılarda sonuçta klasik tarzın modası hiç geçmiyor, durum yüzyıllardan bu yana böyle olduğu için belkide klasik olarak adlandırılıyorlar :)

Mobilyada da durum böyle, yaşam alanları, çocuk odaları mutfaklar modern tarzların hakimiyeti altına girsede salon ve yatak odalarında avangard tarzı mobilyalar tercih ediliyor genelde. Bu Tarz mobilyaların şıklığıda bu alanlar diğer alanlara nazaran dah dikkat çekici ve zarif bir görünüm kazanıyorlar.

Sizler klasikçi misiniz, yoksa modernci mi onu bilemem, ancak moderncileri bile klasik-avangard sever hale getireceğine inandığım öyle şahane yatak odası takımları buldum ki anlatamam, elimden sadece foto galerimizde beğeninize sunmak gelir :)

 

AVANGARD YATAK ODASI TAKIMLARI GÖRSELLERİ

 
 

Etiketler:

Çok Şık Avangard Yatak Odası Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. cansu dedi ki:

    merhaba 4. resimdeki ürün hakkında bilgi verir misiniz hangi markanın ?

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Nane Yeşili ile Farklı Mekanlar

Ev dekorasyon önerileri tavsiyeleri trend duvar renkleri 2014 evimi hangi renge boyamalıyım hangi odada hangi duvar rengi en güzel duvar...

Kapat