Çok Özel Salon Halı Modelleri Fiyatları 2021

2021 Salon Halı Modelleri ve Fiyatları

Binbirdekor.com sayfalarında 2021 Halı modelleri ve fiyatları detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Halı markaları ve üreticilerinin en yeni ürünlerini, sizlere, şık ve kaliteli halılar, aynı zamanda da ucuz halı fiyatları bulmak adına sürekli mercek altında tutuyoruz. Bu bağlamda daha önce, Saray Halı Modelleri başta olmak üzere, Kaşmir Halı Modelleri ve Merinos Halı Modelleri en yeni koleksiyonları ile sayfalarımıza konuk olmuş, fiyatları, desenleri ve halı kampanyaları ile birlikte detaylı olarak incelenmişti. Ayrıca Modern Halı modelleri de modern dekorasyon tarzlarında hoşlanan okurlarımızın beğenilerine sunulmuştu. Bu sayfamızda ise çeşitli markalara ait 4 mevsim salon halılarını sizler için fiyat ve desenleri ile birlikte detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

4 Mevsim Salon Halı Modelleri

Yaz aylarının sıcaklığı kendini hissettirmeye başladığı andan itibaren güney illerimizde halılar kaldırıldı, yıkandı temizlendi. Artık Ekim ayına kadar bu illerde halı kullanılmaz. Yaygı olarak dekoratif kimiler kullanılır genelde. İç Anadolu ve Kuzey Doğu Anadolu gibi bölgelerde ise halılar 4 mevsim boyunca oldukları yerde kalıyorlar. Bu nedenle bu bölgelere ait şehirlerde 4 mevsim halı modelleri kullanmak gerekiyor. Tüketici talepleri doğrultusunda zaten artık bir çok halı markası koleksiyonlarında 4 mevsim halılara daha çok yer veriyor. Hemen her halı üreticisinin bu tip halıları bulunuyor.

En Güzel 2021 Salon Halıları

Ancak burada konumuz sadece 4 mevsim halı modelleri değil arkadaşlar, zira burada salon dekorasyonlarını yenileyen ve bu bağlamda yeni salon dekorasyonlarına uygun güzel ve kullanışlı bir halı arayanlara yardımcı olmak adına  2021 yılında vitrine çıkan en güzel halı modellerini inceliyor, fiyatlar ve etkileyici desenlerine ait görselleri bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

Pierre Cardin 2021 Salon Halı Modelleri

2021 Yılında son derece sansasyonel koleksiyonlar çıkaran Pierre Cardin Halı, en çok yuvarlak ve halı modelleri ile ses getirmişti. 5 Koleksiyonunda bu tip halıları müşterilerinin beğenisine sunan markanın oval ve yuvarlak halıları her ne kadar normal halılarının önüne geçse de Pierre Cardin salon halılarında da büyüleyici desen ve renk alternatifleri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise Pierre Cardin 2021 Halı modelleri arasına henüz eklenen, şık, ışıltılı saçakları ve dengeli renk uyumuyla dikkat çeken Afghan ve güçlü renkleri, şaşırtıcı motifleriyle ilk görüşte çarpılacağınızı düşündüğümüz bir koleksiyon olan Voyage koleksiyonları olabilir. Hanımların işini kolaylaştıran Pierre Cardin’e özel “Tozum Az” özelliği her iki koleksiyonunda bulunurken, Voyege koleksiyonuna ait 200X290 cm ebatında ki 5,8 M² en büyük salon halısının fiyatı 1645,90 TL, Afghan koleksiyonun aynı ebatlarda ki en büyük salon halısı ise 1.072,90 TL fiyat etiketleri ile satışa sunuluyor.

Atlas Halı 2021 Modelleri ile Büyülüyor

Uzun soluklu bir ara verdiği halı sektörüne yakın bir zaman önce kesin ve muhteşem bir dönüş yapan Atlas Halı’da yeni sezonda vitrine çıkardığı koleksiyonlar ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı. Marka özellikle Mısra ve Rumeli koleksiyonlarına ait kaliteler arasında ki salon halıları ile beğeni toplarken, bu kalitelerden özellikle Mısra koleksiyonuna ait Gülçehre ve Rumeli koleksiyonundan Vardar modeli markanın en popüler tasarımları haline geldiler.

Bu koleksiyonların fiyatlarına gelecek olursak, Mısra koleksiyonunun 200X290 cm ebatında ki 5,8 M² en büyük salon halısı 1.508,00 TL, Rumeli koleksiyonun ise yine aynı ebatlarda ki en büyük salon halısı 1.368,80 TL fiyat etiketi ile satışa sunulduklarını söyleyebiliriz.

Sanat Halı’dan Muhteşem Salon Halıları

“Muhteşem Yüzyıl” gibi tarihi ve efsane bir dizinin sponsoru olarak hayatımıza giren, sıra dışı renk ve desenleri ile pek sevilen Sanat Halı’da yeni yıla birbirinden şahane salon halıları ile merhaba derken, Seyir koleksiyonunda ki inanılmaz renk ve desen alternatifleri diğerlerinden hemen ayrıştı. Dantel halı modellerinden hoşlanan okurlarımızın çok beğeneceğini düşündüğümüz Seyir koleksiyonun 200X290 cm ebatında ki salon halısı ise üzerinde 1,035.40 TL fiyat etiketi taşıyor.

Bir Çok Markadan Şahane Salon Halıları

Tabi binbirdekor.com olarak sizler için seçtiğimiz, salon dekorasyonunuza katkıda bulunacağını düşündüğümüz salon halıları burada gördükleriniz ile sınırlı değil. Her zaman olduğu gibi alt tarafta 2021 salon halı modelleri markaları ve fiyatlarından oluşan bir foto galeriyi beğenilerinize sunuyoruz. Galerimizi ziyaret ederek, diğer markalara ait en güzel salon halıları ve fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz…

2021 EN POPÜLER SALON HALILARI ve FİYATLARI  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir