Çok İlginç Home Ofis Dekorasyon Modelleri

Farklı Home Ofis Örnekleri

Sayfalarımızda zaman zaman hayatlarını evde yaptıkları işlerden geçindiren, dolayısı ile evini bir anlamda ofis olarak kullanan okurlarımız için ev ofis dekorasyon örnekleri yada Avrupai adı ile home ofis dekorasyon fikirlerine ayırıyor, home ofis nasıl dekore edilir ? Sorusuna en güzel yanıtları bulmaya çalışıyoruz. Bu sayfamızda ise sizlere, daha doğrusu evini ofis olarak kullanan okurlarımıza ilham vermek amacı ile yine böyle bir yazıya ayırıyoruz. Ancak bu defa başlıkta da vurguladığımız gibi biraz çılgın, biraz inanılmaz, biraz da ütopik home ofis dizaynları ve dekorasyonlarına ayırıyoruz.

Home Ofis İşler

Ancak konuya ve paragraf aralarında sunmaya başladığımız örneklere geçmeden hemen önce bu konu hakkında  herhangi bir fikri olmayan veya hayalini bir home ofis iş üzerine kuran takipçilerimiz için bu kavramı biraz açalım. Home ofis işler nelerdir ? gibi sorular son zamanların trend soruları arasında yer alıyor malumunuz.

Home Ofis İş Fikirleri

Efendim Avrupa ve Amerika’da uzun yıllardan bu yana, tam olarak İnternet’in hayatımıza girdiği zamandan beridir kullanılan bu çalışma sisteminde insanlar özel şirketlerde yapacakları işleri yada İnternet üzerinde kurdukları kendine ait işleri odalarını bir ofis haline getirdikleri evlerinden yapıyor, hiç iş yerine gitmeden raporlarını İnternet üzerinden yine şirketlerinde ki gerekli yerlere gönderiyorlar.

Home Ofis İş Avantajları

Harika bir şey değil mi ? Üstelik bu sistemin hem devlete, hem çalışana, hem de şirkete inanılmaz katkıları var. Mesela çalışan her sabah işe gitmediği için özel araçları yada toplu taşıma araçları daha az kullanılıyor. Bunun yanında şirket bu çalışanı için merkezinde bir otopark ve bir özel ofis bulundurmuyor.

Devlet Memurları da Home Ofis Çalışabilir

Bu nedenle şimdilik sadece şahısların kendi kurdukları işlerinde veya özel şirketlerin bünyesinde kullanılan bu sisteme, yakın zaman da özellikle gelişmiş Avrupa ülkelerinde devletinde katılması bekleniyor. Avrupa ülkeleri en azından trafik yoğunluğunu ve karbon ayak izini azaltmak adına devlet memurlarının evlerinde home ofis sistemi ile çalışmasına olanak sağlamayı düşünüyor.

Ütopik Home Ofis Modelleri

Ayrıca otoriteler home ofis sisteminin çalışanı daha verimli hale getirdiğini düşünüyor ki hakikaten haksız sayılmazlar. Hele de dekorasyonu ruhuna uygun yapılmış bir home ofiste ne kadar verimli olur insan. Mesela,kendinizi size ilham veren şeylerle çevreleyen ütopik ve çılgın bir ortamda çalışırken düşünün şimdi, büyük bir ihtimalle yaratıcılığınız tavan yapacaktır.

İlginç Home Ofis Dizaynları

Tıpkı Japon çizgi film kahramanlarının ağırlıkta olduğu bu çalışma alanları gibi… Komik ve yaratıcı bir sanayi içinde istihdam edilen dünyanın dört bir yanındaki manga ve çizgi roman sanatçılarının bu tuhaf çalışma alanlarını görünce çizgi romanlarda ki imkansız olayların nasıl bir hayal gücünden çıktığını anlamamak neredeyse imkansız.

 

 

“Çok İlginç Home Ofis Dekorasyon Modelleri” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Sana katılmamak mümkün değil murat kardeşim ama adamların zevki de bu, belkide böyle mekanlarda kendilerini daha iyi hissedip daha verimli oluyorlar…

  2. Abi buralarda insan nasıl çalışır anlamadım, aklını toplayamazki darmadağın olur. Ortama bakarmısın sanki Kill Bill ‘den fırlamış gibi resimler figürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir