Çok Güzel ve Kullanışlı Lastikli Çarşaf Modelleri

Yeni Moda Lastikli Çarşaf Modelleri

Yatak odalarınızı güzelleştirmeniz, rahat ve konforlu uykular uyumanız adına daha önce çarşaf takımı modelleri detaylı olarak incelenmişti sayfalarımızda. Buna bağlı olarak, nevresim takımı çift kişilik yada nevresim takımı tek kişilik olmak üzere ayrıntılı olarak beğenilerinize sunulmuş, nevresim takımı markaları altında nevresim takımı özdilek yada nevresim takımı karaca gibi başlıklar altında incelenmiş, hatta marka indirimleri taç nevresim takımı indirim şeklinde sizlere binbirdekor.com sayfalarında duyurulmuştu.

Lastikli Çarşaf Markaları Lastikli Çarşaf Ölçüleri

Bu sayfamızda ise sizlere, yatak odası düzeninizi dolayısı ile hayatınızı kolaylaştıracak lastikli çarşaflardan bahsetmek istiyoruz. Bu bağlamda, bu gün sizlere lastikli çarşaf 180×200 ve 260×280 lastikli çarşaf yada çift kişilik lastikli çarşaf 200×200 ölçüleri gibi aramalarınıza yanıt veriyor, özdilek lastikli çarşaf fiyatları ve lastikli çarşaf madame coco modellerinden örnekler sunuyor, taç lastikli çarşaf ve istikbal lastikli çarşaf modelleri hakkında da bilgiler sunuyoruz. Üstelik son derece samimi bir dille 🙂 Buyurun okuyun ve görsellere göz atın….

Çift Kişilik ve Tek Kişilik Lastikli Çarşaf

Yıllar önce, gençliğimizde de diyebiliriz yataklarımızda tek kişilik yada çift kişilik lastiksiz çarşaflar vardı. Hani mavi beyaz çizgili olurdu genellikle. Adolf Hitler Almanya’sının, daha doğrusu Nazilerin Yahudi tutsaklara giydirdikleri elbiselere benzerlerdi. Benzemek ne kelime hatta birebir aynısıydı bu çarşaflar.

Mavi Beyaz Çizgili Çarşafların Sonu

Yavaş yavaş aklım ermeye başladığında, biraz da Steven Spielberg filmlerinin ve tarih belgeselleri merakımın etkisi ile bu çarşaflardan yavaş yavaş nefret etmeye başladım. Hele Çizgi Pijamalı Çocuk ve ağlaya ağlaya izlediğim Hayat Güzeldir filmlerinden sonra benim için bu mavi beyaz çizgili çarşaf olayı sona erdi. Çünkü bu muhteşem filmlerin etkisi ile kendime ait babam tarafından son derece itinalı döşenmiş odamda bile kendimi bir Nazi esiri gibi hissetmeye başladım.

Psikolojim bozuldu resmen. Buna bağlı olarak o çarşaflar hemen yok edildi tabi. Son olarak o çarşafları babam araba yıkarken, annem yerleri silerken gördüm ve ömrüm boyunca bir daha da görmek istemedim 🙂

Schlafgut Çarşaf Modelleri

Beni bu çarşaflardan tiksindiren yine aynı Almanya, ev tekstiline sundukları süper bir buluş ile bizleri o iğrenç çarşaflardan kurtardı.  90’lı Yıllarda tanıştık Alamancı diye tabir edilen gurbetçilerimiz sayesinde, onların schlafgut dedikleri lastikli çarşaflarla. Pratik kullanımları ile ev hanımları için bir anda yüzyılın icadı sayılıverdi.

İlk önce sadece pembe ve mavi renklerinin varlığını hatırladığım bu çarşaflar aradan geçen 20 küsür yıl içerisinde serpilip güzelleştiler ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde birbirinden güzel görsellerini beğenilerinize sunacağım şahane hallerini aldılar…

Eğer lastikli çarşaf konusunda ısrarcıysanız ve biraz daha modern bir şeyler istiyorsanız bu örneklere mutlaka göz atmanızı öneririm arkadaşlar…

Lastikli Çarşaf Modelleri Görselleri Foto Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir