Çok Güzel Keyif Tepsileri Sizleri Bekliyor

Keyif Tepsisi Nedir ?

Konuya girmeden dilerseniz bu soruyu cevaplayalım efendim. Diyelim ki bir pazar sabahı veya tatil olduğunuz herhangi bir günün sabahını düşünün… Kısacası yataktan hiç çıkmak istemediğiniz bir günün sabahı, öyle ki karnınız aç olduğu halde bile kahvaltı yapmak için bile yataktan çıkmak niyetinde değilsiniz. Ancak karnınız aç ve tatlı uykuya bu açlık huzur vermiyor. İşte burada keyif tepsileri devreye giriyor. Bu tepsiler size yataktan hiç çıkmadan kahvaltı yapma yada yemek yeme olanağı sunuyor. Tembellerin stoklarını tamamen tükettiği bu ürün ülkemize çeşitli markalar sayesinde giriş yaptı arkadaşlar. Öyle ki başta keyif tepsisi trendyol olmak üzere keyif tepsisi n11 ve keyif tepsisi tantitoni gibi etiketlerle internet üzerinden satışa sunuluyor. Ayrıca bu ürünleri kahvaltı tepsisi ikea yada keyif tepsisi esse gibi başlıklar altında yapı marketlerimizde de bulabiliyorsunuz.

Minderli Keyif Tepsisi Modelleri

Peki bu tepsilerin diğer bilindik tepsilerden farkı nedir ?.. Tembel yada diğer adı ile üşengeç dostlarımız çok iyi bilirler, normal bir tepsi ile yatak ve yorgan üzerinde yemek yeme olayı (hiç tasvip etmesek de yapacak bir şey yok, zira insanlar yatakta televizyon karşısında yemek yemeyi seviyor) çok zor. Düz tepsilerde kahvaltılık bazı ürünlerin yatağa dökülme olasılığı çok fazladır.

Keyif Tepsileri İle Yatakta Kahvaltı

Fakat bu keyif tepsileri ile böyle bir risk neredeyse ortadan kalkıyor, yatağa çay dökülmesi, reçel dökülmesi gibi gereksiz ihtimaller tamamen ortadan kalkıyor arkadaşlar. Çünkü bu keyif tepsileri tepsi altına entegre edilen minder tarzı destekler sayesinde hacıyatmaz gibi bir yapıya sahipler ve yatağın şekline göre homojen bir pozisyon alarak durumu kurtarıyorlar.

Keyif Tepsisi Fiyatları

Keyif Tepsileri çok farklı tasarımlar ve buna bağlı olarak geniş bir fiyat yelpazesi ile satışa sunuluyor. Fiyatları ise bu keyfe oranlar neredeyse sudan ucuz, zira makalemizin başında bahsettiğimiz marka ve e-ticaret sitelerinde bu ürünler aşağı yukarı 50 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor. Bu bahsettiğimiz fiyat ortalama fiyatlar tabi ki beğendiğiniz ürüne göre bu rakamlar 30 Liraya kadar inip, 90 Liraya kadar yükseliyor.

Birbirinden Güzel ve Kullanışlı Keyif Tepsileri

Neyse konu hakkında sizleri ufacık da olsa bilgilendirdik. Ancak asıl bilgilendirmeyi hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde yapıyor, bu görsel galeri içerisinde sizlere birbirinde farklı tasarımlara sahip ve elbette muhteşem dekoratif ürünleri beğenilerinize sunuyoruz…

Minderli Kahvaltı Tepsisi Keyif Tepsisi Modelleri Görselleri Foto Galeri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir