Çok Farklı ve Dekoratif Porselen Aydınlatmalar

Dekoratif Aydınlatma Nedir Sorusuna En Güzel Cevaplar

Dekorasyon işini tamamlayıp bu yeni dekorasyonu güzel ve dekoratif aydınlatma ürünleri ile sergilemek isteyen okurlarımız için başta en şık avize modelleri olmak üzere, dekoratif duvar aydınlatmaları olan apliklerin yanında, yatak odalarının olmazsa olmazı abajurlar ve oturma odalarının salonlarının en güzel aksesuarlarından olan lambader modellerini inceliyor ve zaman içerisinde hepsini siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz. Hatta dekoratif aydınlatmalardan bahçelerinizi bile nasiplendirmeye çalışıyor, dekoratif aydınlatma direkleri gibi konulara da giriyoruz. Aydınlatma konusunda son olarak dekoratif led aydınlatma ürünleri ve bunların nasıl uygulandıklarını sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız.

Yeni Moda Dekoratif Aydınlatma Avize Modelleri

Ev dekorasyonunda tavanların, zeminin, duvarların, perdelerin ve diğerlerinin önemini anlatmakla bitiremeyiz, nitekim bu konularda bu güne değin binlerce de makale yayınlamışızdır. Ancak bunların hepsinden daha önemlisi aydınlatmadır, zira bu noktalarda yaptığınız düzenlemeleri ve aksesuarları doğru ve dekoratif aydınlatmalar sayesinde insanların beğenisine sunarsınız. Aydınlatma işini bir kuyumcunun vitrinine veya bir marketin et reyonuna benzer. Buralarda kullanılan doğru ve güzel ışık sayesinde ürünler olduğundan daha albenili bir hale gelir.

dekoratif porselen aydınlatma_5

Porselen Abajur ve Porselen Avize Modelleri

Ev dekorasyonunda farklı ve ilginç aksesuarlar kullanmakta çok önemlidir, hele de kimsede olmayan bir objeyi yakaladığınızda durum tadından yenmez olur 🙂 Buradan yola çıkacak olursak doğru ve şık aydınlatma ile fantastik aksesuar ve objelerin dekorasyonunuza artı değerler kattığını söyleyebiliriz. Tıpkı şimdi sizlerle paylaşacağımız, bir şampanya şişesi, bir çay fincanı, bir kuş kafesi gibi basit objelerden ilham alınarak tasarlanmış aydınlatma elemanları gibi.

dekoratif porselen aydınlatma_6
Çay Fincanı Sarkıt Lamba

Farklı Aydınlatma Aksesuarlarına Güzel Bir Örnek

Mekanlara şık bir ışık getiren bu sade, ancak bir o kadar da albenili porselen aydınlatmalar yukarıda bahsettiğimiz ve dekorasyonunuza artı değerler katan iki başlığı adeta özetliyor. Şimdi dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve gelin hep birlikte paragraf aralarında görsellerini sizlerle paylaştığımız bu birbirinden güzel ürünleri hep birlikte incelemeye başlayalım.

dekoratif porselen aydınlatma
Şampanya Masa Lambası

Tarz Bir Aydınlatma İsteyenler İçin Aydınlatma Ürünleri

Objelere farklı gözlerle bakılarak tasarlandığı her halinden belli olan bu tasarımlar özellikle modern mekanların dekorasyonu için son derece ideal bir seçim gibi görünüyor ne dersiniz.

dekoratif porselen aydınlatma_2
Çay Potu Sarkıt Lamba

Bu tip sarkıt lambalar, masa lambaları yada abajurlar ev dekorasyonunuzda inanılmaz değişik, sofistik bir atmosfer yaratmanız adına elinizi güçlendirecektir.

dekoratif porselen aydınlatma_3
Kuş Kafesi Masa Lambası

Aranızda bu ürünleri mutlaka beğenen ve satın almak isteyen okurlarımız mutlaka olacaktır. Bu nedenle hemen hatırlatalım, kısa bir zaman önce ülkemize giriş yaptılar ve e-ticaret sitelerinde (hepsiburada ve n11 gibi) satılmakta.

dekoratif porselen aydınlatma_4
Kamera Masa Lambası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir