Çok Farklı Sehpa Modelleri İle Style Design

Zigon sehpa modelleri ve fiyatları modern sehpa modelleri Style Design sehpa fiyatları resimleri çeşitleri – Sehpa konusu yeniliklere çok çok açık bir konu ve bu konuda binlerce tasarım var, üstelik özellikle Avrupa kökenli tasarım stüdyoları tarafından bu tasarımlar günbegün güncelleniyor.

Üstelik bu güncellemeler ağırlıkla geri dönüşüm üzerinde yoğunlaşıyor. Geri dönüşüm derken, kullanımı tükenmiş, artık mezarına gidecek, yani çöpün yolunu tutacak bir ürünün farklı bir amaçla yeniden doğuşundan bahsediyoruz.

Ancak şimdi sizlere sunacağımız sehpalar ise tamamen yeniden doğan ürünler, yeni bir tasarım ve yeni ağaçların kullanılması ile ortaya çıkan modern tasarımlar… İşin açığı benide çok çok heyecanlandıran tasarımlar:)

farklı sehpa modelleri Style Design_3

Dolayısı ile hemen Style Design’a ait bu tasarımları sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bu arada yakın bir zamanda ürünlerine 10 puan verdiğim Style Design’ın muhteşem orta sehpa modellerine de yakın bir zamanda sayfalarımızda yer vereceğim.

farklı sehpa modelleri Style Design_2

Neyse şimdilik bu küçük ama dekorasyon açısından dev sehpalara dönelim,  satın almak isteyenler için görsellerin hemen altında sunduğum satıcı firmanın linkini  tıklamanız yeterli olacaktır…

 

farklı sehpa modelleri Style Design_4

 

farklı sehpa modelleri Style Design_5

 

farklı sehpa modelleri Style Design_6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir