Çok Dekoratif Resimli Sabunlar

Sıradışı ve İlginç Dekoratif Sabun Modelleri

Vazgeçtiğimiz bir paradan bile çocukluğumuzda, gençliğimizde, hatta ömrümüzün sona ermekte olan son zamanlarında bile “sabun parası olsun” diyerek vazgeçerdik hatırlarsanız. Kısacası sabun aslında kayda değer olmayan çok basit bir materyaldir. Bizler ise bugüne değin sabun gibi basit bir materyal için bir çok makale yayımladık arkadaşlar farkındayız.

Süslü Sabunlar Sabun Süsleme

Hatta son olarak bizzat ben, sabun üzerine baskı nasıl yapılır ve renkli sabun yapımı başta olmak üzere çeşitli konuları aydınlattığım, sabun yapmak için malzemeler ve teknikler hakkında bilgiler verdiğim, Atık Sabunları Değerlendirin başlıklı makalemizde evde sabun yapımına dair, sabun kokusu nasıl yapılır veya iki renkli sabun yapımı yada sabun kalıptan nasıl çıkarılır ve sabun nasıl erir gibi bir çok konu hakkında sizlere fikirler verdiğim bir makaleyi bilgilerinize sunmuştum.

Hem Dekoratif Hem Hediyelik Sabun

Ama bu sayfamızda emin olun su, daha doğrusu sabun üzerine yazı yazma olayına girmiyor daha etkili ve ev dekorasyonunuza %100 etkisi olacağını düşündüğüm, ayrıca çok şık bir hediyelik olan sabun çeşitlerini sizlerle buluşturuyorum. Dolayısı ile sözü fazla uzatmadan hemen konuya gireyim.

Fotoğraf Baskılı Sabunlar

Banyonuz için, yatak odanız için öyle farklı, öyle muhteşem bir aksesuar buldum ki anlatamam arkadaşlar anlatamam, ancak şimdi görsellerini sununca sizi fikir sahibi yapabilirim.

Paragraf aralarında da gördüğünüz üzere tablo gibi süslenmiş sabunlardan oluşan bu şık aksesuarların üzerinde neler yok ki, Marilyn Monreo’dan tutun meşhur Casablanca ve Baba filmlerinin afişlerine, Karagöz Hacivattan, Elvis Presley’e  kadar bir çok kült bu sabunlar üzerinde resmedilmişler.

Mis Gibi Kokulu Dekoratif Sabun Tasarımları

Ayrıca hemen üst resimde ve bu paragrafın altında ki resimde gördüğünüz gibi Sufi ve Çini serisi sim işlemelerle süslenmiş modeller de yok değil. Üstelik mis gibi okyanus kokuları da cabası. Bu sabunlarla banyo yapmaya kıyabilir misiniz, bence bu ihaneti her biri elde yapılmış bu sabunlara yapamazsınız 🙂

Dekoratif ve Hediyelik Sabun Sipariş

Evet tahmin ettiğim gibi bir çoğunuz da tıpkı benim gibi bu muhteşem sabunlara hayran kaldı ve yarın Facebook sayfamızNereden Alabilirim ?” sorularının bombardımanına tutulacak. Ancak bildiğiniz üzere editörlerinden biri olduğum binbirdekor.com maalesef ürün satışı yapmamakta.

Bu nedenle bu sabunları satın almak için dünyanın en büyük arama motoru olan Google üzerinde resimli dekoratif sabun toptan yada hediyelik sabun sipariş gibi bir arama yapmanızı öneririz.

Bu sorgulama sonucunda karşınıza başta dekoratif sabun sepeti olmak üzere bir çok sonuç çıkıyor. İçlerinden güvenilir olan çeşitli e-ticaret sitelerine girerek dekoratif ve hediyelik sabun siparişi verebilirsiniz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir