Çok Dekoratif Minimal Tablolar

Yeni Moda Modern Tablolar

Duvar dekorasyonunuza katkıda bulunmak adına tablo modelleri ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında tüm detayları ile birlikte sizler için detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Hatırlarsanız son olarak kanvas tablolar ve çerçeveli tablo modelleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca daha önce internet üzerinden satış yapan sitelerin ürünlerini, başta kanvas tablo Trendyol modelleri olmak üzere, evidea tablolar ve tablolar gittigidiyor etiketleri ile incelemiş, yapı marketlerimizin ürünlerine ise Tekzen ve koçtaş tablo modelleri başlıkları altında göz atmıştık.

Tablo Center Kanvas Tabloların En Modernleri

Elbette ki araştırmalarımız zadece yukarıda bahsettiğimiz başlık ve etiketlerle sınırlı değil, mesela yine yakın bir zaman önce salonları için farklı ve şık tablolar arayanlar  için salon için büyük tablolar başlığı altında birbirinden şahane oryantalist tablo tasarımlarını incelemiştik. Linklere tıklayarak bahsi geçen bu ürünleri de incelemenizi öneririz.)

 

Modern Minimalist Dekoratif Tablolar

Bu sayfamızda ise duvar dekorasyonuna önem veren, duvarlarını güzelleştirerek bir odak noktası haline getirmek isteyen binbirdekor.com takipçileri için farklı ve yine etkileyici bir ürün ile sizlerleyiz.

Minimalist Dekorasyon Tarzlarına Uygun Tablolar

Aslında editör arkadaşlarımızdan birinin yeni satın aldığı evinin yaşam alanım için şöyle çarpıcı bir 4 parçalı kanvas tabloyu ararken rastladığımız bu tabloları görünce bayıldık resmen ve hemen burada sizler ile paylaşmak istedik.

Modern Çerçeveli Tablolar

Özellikle editör arkadaşımızın evi gibi modern ve minimalist tarzlarda dekore edilmiş olan mekanlar için mükemmel bir duvar aksesuarı olabilecek bu tabloların görsellerini paragraf aralarında görüyorsunuz.

Salon İçin Modern Tablolar

55×50 cm ve 80×70 cm ebatlarındaki bu tablolar sadece oturma odaları için değil, aynı zamanda modern tarzlarda dekore edilen salonlar için de son derece ideal bir duvar aksesuarı olarak görünüyor.

Bu minimal tablolar özellikle son zamanların trend duvar renkleri olan kum beji yada çakıl taşı gibi tonlar ile boyanan duvarlarda, klasik parçalı kanvas tablolara göre daha özgün duracaktır.

Modern Tablo Örnekleri

Burada soyut tablolardan hoşlananların duvarları için mükemmel bir aksesuar olacağını düşündüğümüz tablolardan bir kaç örnek sergiledik. Fakat bu minimal tabloların daha bir çok çeşidi var. Emin olun zevkinize ve evinize uygun bir tane mutlaka bulacaksınızdır.

 

Muhtemelen bu tabloları nereden alacağınız hakkında bizlere yorumlar göndereceksiniz ancak buna gerek yok zira, özellikle internet üzerinden satış yapan, vivense, trendyol, hepsiburada gibi e-ticaret sitelerinde bu tabloların daha bir çok çeşidini çok çok uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir