Çok Dekoratif Ahşap ve Deri Gazetelik Modelleri

Bu Gazetelik Modelleri Çok Güzel

Eskiden en az üç gazete girerdi eve, tabi internet keşfedilmeden önceydi bu. Şimdi artık zamanınız olduğu sürece internet üzerinden onlarca gazeteye göz atabiliyorsunuz. Dolayısı ile evlere pek gazete girmiyor. Fakat tablet yada cep telefonu gibi teknolojiler kullanmaktan hoşlanmayan yada gazetesini eski tarz yani mutlaka elinde okumaktan hoşlananların evlerinde rastlıyoruz bu ürünlere. İşte binbirdekor.com olarak bizlerde inatla o takipçilerimiz için gazetelik dergilik alternatifleri araştırmaya devam ediyoruz.

Bu konuda bu güne değin nelere göz atmadık ki… Başta metal gazetelik dergilik modelleri olmak üzere, plastik gazetelik yada ayaklı gazetelik veya hasır gazetelik gibi bir çok tasarımı sizlerle buluşturduk. Ayrıca yapı marketlerin ürünlerini de Koçtaş ve Tekzen gazetelik modelleri etiketleri ile bilgi ve beğenilerinize sunduk.

Gazetelik Dergilik Yapımı Hakkında Bilgiler

Tabii sadece yukarıda bahsi geçen konularla da sınırlı kalmadık, kendin yap kategorimizde ham ahşap gazetelik veya ahşap gazetelik boyama gibi çeşitli alternatifleri de evde kendin yap işleri ile uğraşmaktan hoşlanan okurlarımıza fikir vermek amacı ile paylaştık.

Ahşap Kapı Önü Gazetelik Tasarımları

Bu sayfamızda ise biraz otantik, biraz da vintage tarzı ürünleri beğenilerinize sunuyoruz. Mesela antre girişine günlük gazeteleri (Tabii evine sürekli gazete giren ve gündemi internetten takip etmek yerine gazetelerden takip etmeyi tercih edenler için) koymak için değişik alternatifler sunuyoruz. Ama bu ürünler biraz farklı. Mesela üst tarafta resmini gördüğünüz ahşap gazetelik… Renginden dolayı ahşap olduğu anlaşılmasa da güzel bir antre aksesuarı olabilir değil mi ?..

Deri Gazeteli Modelleri

Ahşap gazetelik tasarımlarını çok kullanıldığı yada gazetelerin popüler olduğu zamanlarda hemen tüm evlerin bu tip gazetelikleri ahşap olduğu için klişe bulanlara tavsiyemiz deri gazetelik ve dergilikler olacaktır.

Dekoratif Gazetelik Tasarımları

Son derece yalın, ancak bir o kadar da şık, insana yaşanmışlık hissettiren bu tasarımlar tam da içlerine konulan geçmişin trend medya aracı gazeteler ile estetik bir ironi oluşturuyor.

Bu makaleyi okuyorsanız muhtemelen evinize yada ofisinize, günde en az bir gazete yada haftada bir dergi giriyor demektir. Eğer tahminimiz doğru ise hafta içerisinde yığılan gazete ve dergiler için hem saklayıcı, hem de dekoratif bir platform arıyorsunuz muhtemelen. O zaman paragraf aralarında görsellerini gördüğünüz bu gazetelik alternatiflerini de bir düşünmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir