Çocuk Odası Ranza Modelleri ve Fiyatları 2021

Değişik Ranza Modelleri 2021

Dar çocuk odalarına sahip ebeveynlerin hayat kurtarıcısı niteliğini taşıyan ranza modelleri binbirdekor.com sayfalarında detayları ile birlikte incelenmeye devam ediyor arkadaşlar. Bu sayfamızda ranza modelleri ikea ve ranza modelleri çilek başta olmak üzere, bellona ranza modelleri ile istikbal ranza modelleri ve fiyatları görselleri ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunulacaktır. Ayrıca İnternet mağazası vivense ranza tasarımlarını da sayfamızda bulabilirsiniz. Dolayısı ile şu sıralar aklınızdan bir ranza satın almak geçiyorsa burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Vivense Ranza Modelleri

İnsanlar artık alışverişlerini İnternet üzerinden yapıyorlar ve şu sıralar İnternet mağazaları pek bir revaçta. Vivense de onlardan biri ve bu mağazada hemen her zevke ve ihtiyaca hitab eden ranza modellerini bulmak, üstelik çok uygun fiyatlara bulmak mümkün.

Örneğin hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Summer modeli çalışma masası ile birlikte sadece 2.785,00 TL gibi son derece uygun bir fiyatla satışa sunuluyor. Üstelik bu modelin daha bir çok türevini, renk alternatifini de bu sitede bulmanız mümkün.

Ikea Ranza Modelleri ve Fiyatları 2021

Ikea işlevselliği ön planda tuttuğu basit tasarımları ile dikkat çekerken, özellikle en tutulan serisi olan ranza tasarımı olan ve yukarıda resmini gördüğünüz Stuva/Fritids modelini yıllardır değiştirmeden potansiyel müşterileri ile buluşturuyor. Çalışma masasının yanında açık raf tasarımları ile de son derece kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkan bu ranza şu sıralar 3.119,00 TL yerine 2.974,00 TL fiyat ile sizleri Ikea mağazalarında bekliyor.

Çilek Ranza Modelleri ve Fiyatları 2021

Çocuk, genç ve bebek odası denince akla gelen ilk markalarımızdan biri olan Çilek yeni yılda yepyeni genç odalarını vitrine çıkardı. Tabi bu genç odalarının hepsinde olmasa da bazı modellerinde ranza alternatifi var. O alternatiflerin en güzellerinden biri ise Trio serisi olarak dikkat çekiyor. Üst tarafta resmini gördüğünüz bu ranza ise 2.104,00 TL yerine Çilek kampanyaları dahilinde 1.683,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları 2021

Ülkemizin en nemli ve lider mobilya markalarından İstikbal’de de son derece modern çocuk odası takımları mevcut. Dar çocuk odalarına sahip müşterilerini de düşünen marka bu çocuk odalarının bazılarına ranza seçeneği entegre etmiş. Onlardan biri de Trend genç odası takımı. Kapuçino ve beyaz renk konfigürasyonu ile satışa sunulan takımın ranza karyola fiyatı ise 1.730,00 TL olarak belirlenmiş.

Bellona Ranza Modelleri ve Fiyatları 2021

İstikbal’in kardeşi Bellona’da şık tasarımlara sahip genç odası takımları ile dikkat çekerken, özellikle portivo genç odası takımı ranza alternatif ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkıyor. Takımın ranza fiyatı ise 2.135,00 TL olarak görünüyor.

*Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde veya anlık olarak markaların fiyat politikaları doğrultusunda farklılık gösterebilir. Bu nedenle en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak ve ürünleri daha yakından incelemek adına bu mağazaları ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir