Çini Desenli Yer Karosu Modelleri 2021 Kale

Zemin Dekorasyon Önerileri 2021

Zemin dekorasyonu konusunda daha önce belki de yüzlerce kez çeşitli zemin dekorasyonu fikirleri yer aldı binbirdekor.com sayfalarında. Mesela son zamanların modası mermer desenli yer seramikleri başta olmak üzere Epoksi zemin Kaplama yada diğer adı ile Poliüretan zemin Kaplama gibi farklı çözüm önerilerini bilgi ve beğenilerinize sunduk. Hatta 3d zemin kaplama malzemeleri ve fikirleri dahilinde yeni bir ürün olan 3D zemin Kağıdı modelleri de sayfalarımıza konuk oldu. Ayrıca banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlar için, daha doğrusu ıslak zeminler için Islak zemin Kaplama çözümleri doğrultusunda 3 boyutlu banyo zemini gibi bir çok farklı konuyu sizlerle paylaştık geçmişte. Linklere tıklayarak bahsi geçen bu ürün ve fikirlere de göz atabilirsiniz. Ancak bu sayfamızda zemin dekorasyonunda bir yaşanmışlık hissi yaratmak isteyen okurlarımız için bambaşka yer karolarından bahsedeceğiz sizlere.

Çini Seramik ve Fayans

Çini desenli seramik ve fayanslar özellikle Osmanlı tarzı dekorasyon fikirleri ve uygulamaları dahilinde bir anda popüler hale gelmiş ve bu popülaritenin yarattığı pazardan pay kapmak isteyen isteyen bir çok fayans ve seramik üreticisi koleksiyonlarında çini desenli seramik ve fayanslar eklemişlerdi. Ülkemizin ve dünyanın en bilindik markalarından biri olan Kale de o üreticilerden biri ve yeni yer karosu koleksiyonlarında tema olarak çini sanatını seçmiş ve birazdan göreceğiniz üzere ortaya her zaman olduğu gibi harika işler çıkarmış.

Çini Yer Karosu

Çini, geçmiş yüzyıllarda Osmanlı mimarisine damgasını vurmuş önemli zenaatlarımızdan. Zarafeti ve mekanlara kattığı oryantal atmosfer nedeniyle, diğer eski el sanatlarımıza nazaran yok olma riski oldukça az. Günümüzde yerli ve yabancı bir çok seramik üreticisi de ürün gamlarında çini örneklerine yer veriyor.

Kale Çini Yer Karosu Modelleri

Kültürel mirasın estetik değerlerini, modern tasarımlarla yoğurarak özel mekanlarda yaşatmayı hedefleyen Kale’de bu üreticilerden sadece biri. Kale, Karo Çini Koleksiyonunu, asırlık bir geçmişin izini taşıyan desenlerden esinlenilerek tasarlamış. Özellikle yazlık gibi zeminleri daima açık mekanlar ile restaurant ve barlara şahane bir görünüm veren bu güzel koleksiyon son derece gerçekçi ve özgün desenlere sahip.

Kale Çini Seramik

Tabi sadece iş yerlerine değil evlerine de Osmanlının bu zarif dekorasyon anlayışını kabul etmek isteyen potansiyel müşterileri için Kale Pera gibi tamamen çini motifleri süslü bir koleksiyonu da vitrinlerine çıkarmış.

Çini Karo Fiyatları

20X20 cm ebatlarında olan bu yer karolarının metrekare fiyatlarını da mutlaka merak ediyorsunuzdur efendim. Ancak bu konuda fiyatların çok değişken olduğunu gördük. Dolayısı ile burada belirli bir fiyat vererek sizleri yanıltmak istemeyiz. Bu nedenle hem koleksiyonunda yer alan daha bir çok farklı desene göz atmak, hem de bu yer karolarının güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Buradan Kale resmi web sitesini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir