Çilek’ten Muhteşem Yüzyıl Genç Odası Takımı

Çilek Mobilya genç odası tasarımında hayal gücü sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Pilotluk, futbol gibi gençlerin hayallerini süsleyen şeyleri oda tasarımlarında tema olarak kullanan marka, bunun yanında ütopik temalarada yer veriyor. Bunun en Bariz örneği ise şimdi inceleyeceğimiz Çilek Mobilya Sultan Genç Odası Takımı.

Aslında bu takımı anlatacak doğru kelimeyi seçmek hakikaten zor, başlıkta Muhteşem Yüzyıl gibi ironik bir benzetme yapıldı, doğru tamlama mı siz karar verin. Biz binbirdekor.com olarak muhteşem veya mükemmel olarak nitelendirebiliyoruz  Sultan Genç Odası Takımını. Çünkü karyolasından, çalışma masasına, kitaplığından şifoniyerine kadar her şey muhteşem. Üstelik oda sadece bu temel ünitelerle kalmamış, sultanlara layık cibinlikli karyolası, saltanant tahtı ve hatta şark köşesi bile var. Osmanlı tarzı dekorasyondan hoşlanıyorsanız tam size göre anlayacağınız. Hele aksesuarları ile desteklendiğinde emin olun bu odaya girenler tarihi şaşıracaklar.

Bu mükemmel odanın birde maliyeti var tabi. Sultan Genç Odası Takımının fiyatı biraz abartılı gelebilir, ancak ortadaki şahane işe ile kıyaslandığında sudan ucuz diyebiliriz. Foto galerimizde görsellerini inceleyebileceğiniz ve mutlaka incelemnizi önerdiğimiz Sultan Genç Odası Takımının başlangıç fiyatı olan çekirdek oda fiyatı şu an itibarı ile 7.197,00 TL. Bu rakam seçimlerinize göre farklılık gösterebiliyor.

ÇİLEK MOBİLYA SULTAN GENÇ ODASI TAKIMI GÖRSELLERİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir