Çilek Ranza Modelleri ve Fiyatları 2021 Detaylı İnceleme

Çilek Modern Ranza Modelleri

Tek odayı iki yada daha fazla çocuğa bölüştürmek durumunda kalan aileler için ranza modelleri ve fiyatları araştırmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Daha önce başta İstikbal ranza modelleri ve fiyatları olmak üzere, Bellona ranza modelleri ve Kelebek Mobilya Ranza Modelleri gibi konularla ülkemizin lider mobilya markalarının ürünlerine, Koçtaş Ranza ve Ikea Ranza modelleri gibi etiketler ile de farklı zamanlarda yapı market ürünlerine göz atmıştık. Linkler üzerinden bu bahsi geçen markaların ürünlerine de göz atabilirsiniz. Ancak şimdi sırada ülkemizin en önemli markalarından Çilek’in birbirinden güzel ranza modellerini, fiyatları ve görselleri ile birlikte başlıkta da vurguladığımız gibi detaylı olarak ele alıyoruz. Eğer henüz Çilek’in ranzalarını görmediyseniz ve gerçekten özgün bir şeyler arıyorsanız sizler için özellikleri ile birlikte incelediğimiz bu ranzaları mutlaka görmenizi tavsiye ederiz..

Çilek Ranza Modelleri ve Fiyatları 2021

Bebek, çocuk ve genç odası deyince akla gelen ilk marka Çilek sanırım arkadaşlar, zira bu konuda bir çoğunuzla hem fikir olduğumu düşünüyoruz. Yıllardır piyasaya sürdüğü birbirinden güzel ve özgün tasarımları ile bu konuda trend belirleyici olan Çilek, artık kült haline gelen markalarımızdan. Üstelik sadece ülkemizde değil, 5 kıt’ada, tamı tamına 66 ülkede tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Çilek tasarımları şık görünümlerinin yanında, sağlamlıkları, fonksiyonel ve kolay kullanım özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Bu durum ise bir çok anne-babanın tercihini markadan yana kullanmasına neden oluyor. Dilerseniz şimdi gelin sözü fazla uzatmayalım ve markanın en yeni ranza modellerini incelemeye başlayalım.

 

Çilek Erkek Ranza Pirate

Çilek’in en gizemli koleksiyonu Pirate yani Korsan’ın heyecan verici korsan ruhunu iki kat artıran, bulutlara daha da yaklaştıran ranza seçeneği 90×200 ebatlı olarak geliyor. Birbirine anlatacak çok hikayesi olan ayrılmaz “korsan” kardeşler için tasarlanan bu ranza da metal ve alüminyum malzemelerin ürünü görsel açıdan zenginleştirdiğini ve aynı zamanda sağlamlaştırdığını görüyoruz. Bu ranzanın fiyatı ise 1.932 ₺ olarak belirlenmiş. Eğer oda da 3. bir kardeş yada bir kuzen var ise ve onu da bu ranzaya dahil etmek isterseniz, Pirate alt karyola modelini satın alabilirsiniz. Bunun 479 ₺ daha ödemeniz yeterli olacaktır.

Çilek Kız Ranza Flora

Markanın en sağlam ve en eski koleksiyonlarından biri ise Flora. Flora Ranza ise GS Güvenlik Sertifikası’na sahip. Dilendiğinde birbirlerinden ayrılarak iki ayrı karyola olarak da kullanılabilen bu yüksek güvenlikli ranza böylece fonksiyonelliği de eksik bırakmıyor. Tabii serinin mavi çiçekleri ranzanın da huş kaplaması üzerinde karşınıza çıkıyor. Ayrıca ahşap detaylar ranzaya zenginleştiren bir başka tasarım unsuru. İstenirse ranzanın ilk katının altına da bir alt karyola yerleştirilerek hem görünüm hem de yatak sayısı bakımından ranza zenginleştirilebiliyor. Ürünün fiyatı ise 1.793 ₺ fiyatla sizleri Çilek mağazalarında bekliyor.

Çilek Geniş Ranza Modelleri ve Fiyatları

Çilek ranza koleksiyonuna geniş ranza adı altında 4 yeni ürün ekledi. Bilindik ve yukarıda kine benzer tasarımlardan farklı olan bu ranzaların ikisinin ismini geniş ranza olarak belirlenmiş.  Sebebi ise resimde de görüldüğü gibi üst yatak ölçüsü 90×200 cm, alt yatak ölçüsü ise daha geniş 120×200 cm olacak şekilde tasarlanmış olması. Meşe ve beyaz renk seçenekleri ile Çilek vitrinlerinde yerini alan bu ürünün fiyatı ise 1.800 ₺ olarak belirlenmiş.

Altı Geniş Üstü Dar Ranza

Çilek’in diğer iki yeni ranza modeli ise aslında üst tarafta incelediğimiz ranzalardan hiç bir farkı olmayan Duo ve Trio serisi ranzalar. Bu iki ranzada yine alt yatak ölçüsü 120×200 cm, üst yatak ölçüsü 90×200 cm olacak şekilde tasarlanmış. Trio serisinin diğerlerinden tek farkının mavi rengi olduğunu görüyoruz. Her ne kadar bu ufak ve önemsiz bir fark olarak görülse de, yukarıda ki ürünlerden farklı olarak bu ürün 1.960 liraya satılıyor. Yani o ufak fark cebinizden 160 ₺ daha fazla para çıkmasına neden oluyor 🙂 Tabi eğer bu rengi seviyorsanız veya oda dekorasyonunuza bu rengin daha iyi uyacağını düşünüyorsanız bu ufak miktar sizin için hakikaten önemli olmayacaktır. Yine aynı tasarıma sahip alt resimde gördüğünüz Duo Ranza ise Çilek en ucuz ranza modelleri arasında yer alırken 1.593 ₺ fiyatla satışa sunuluyor.

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz burada verdiğimiz fiyatlar Çilek kampanyaları dahilinde indirimli ve tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Ancak zaman içerisinde kampanyaların sona ermesi gibi durumlarda Çilek Mobilya fiyat politikalarına bağlı olarak bu fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bu ürünlerin en güncel fiyatları hakkında Buradan bilgi sahibi olabilirsiniz.

“Çilek Ranza Modelleri ve Fiyatları 2021 Detaylı İnceleme” Konusunda 4 Yorum Var

    1. Merhaba. Bunun için Çilek mağazaları yada satış noktaları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

  1. çilek flora ranzanın fiyatını öğrenebilirmiyim fakat acil cevap yazarsanız sevinirim

    1. Çilek Flora ranza fiyatı konu içerisinde var. Gözünüzden kaçmış sanırım. 1793,00 TL olarak görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir