Çilek Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 (White)

Genç Odası 2021 Modelleri

Çocukluktan gençliğe adım atmak üzere olan çocukları için genç odası takımı aramakta olan okurlarımız için binbirdekor.com editörleri, hem kaliteli ürünler bulmak, hem de en ucuz genç odası fiyatları hakkında sizleri bilgiler sunmak adına hemen tüm markların ürünlerine göz atmaya devam ediyor. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce kelebek genç odası takımları ile yataş genç odası ve doğtaş genç odası modellerini fiyat bilgileri ile birlikte incelemiştik. Ayrıca ülkemizin lider mobilya üreticilerinden istikbal genç odası modelleri ile sayfalarımıza konuk olmuştu. Ayrıca bir çok markanın bazalı genç odası takımları da tarafımızdan detayları ile incelenmişti. Bu sayfamızın konuğu ise başlıktan da anlayacağınız üzere çilek mobilya genç odası modelleri.

Çilek Genç Odası Takımları 2021

Yaklaşık 20 yıl önce sektöre merhaba diyen ve  bu kısa zaman sürecinde şaşırtıcı bir şeklide genç, çocuk ve bebek odası dalında hiç şüphesiz ülkemizin lider markası haline gelen,sadece ülkemizde değil bir çok Avrupa ülkesinde de en beğenilen mobilya markalarından biri olan Çilek’in bu da başarısı hiç bir şekilde tesadüf olamaz.

Tesadüf olsa bile bir olur iki olur 🙂 Ancak Çilek başarısını devamlı yükselen sabit bir grafiğe oturtmuş. Bunun sırrı tesadüfte değil, Çilek’in yıllardır taviz vermeden yürüttüğü tasarım politikasında…

2021 Modern Genç Odası Modelleri İle Çilek

Çilek her daim özgün tasarımların peşinde koştu, taklit eden değil, genelde taklit edilen bir marka oldu. Özgün tasarımları, kaliteli ürünleri markayı zirveye taşırken hiç bir yerde göremeyeceğimiz dizaynları, tasarımları Çilek’te  gördük. Mesela 2011 yılında zirve yapan araba karyolalı Çilek çocuk odası takımlarını hatırlayın. Ne kadar sevilip ne kadar tutulmuştu. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerinden biridir bu araba karyolalı genç odaları.

Çilek Genç Odası White Serisi

Gelelim Çilek ‘in 2020 ürünlerine efendim. Çilek genç odası ürün gamına yeni bir koleksiyon ekledi beyaz çikolata anlamına gelen White Chocolate isimli bu genç odası, bilindik genç odalarına nazaran abartılı olmayan, oldukça sade bir görünüme sahip. Adından da anlaşılacağı üzre beyaz renklerin hakimiyetinde olan takım opsiyonel olarak seçilebilen yavrulu karyola özelliği ile de dikkat çekiyor.

Çilek Genç Odası Fiyatları 2021

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde görsellerini detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz bu genç odası takımının fiyatını da mutlaka merak ediyorsunuzdur. O zaman sizi merakta bırakmayalım efendim, zira şu sıralar Çilek kampanya ve indirimleri dahilinde net %20 avantajı ile satılan bu odanın, 3 kapaklı dolap, karyola, çalışma masası,, çalışma ünitesi ve komodinden meydana gelen çekirdek oda fiyatı, 4826,00 TL yerine 3.856,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bu nedenle bu güzel indirimleri kaçırmamak için elinizi biraz çabuk tutmanızı öneririz.

Çilek White Serisi Genç Odası 

 

Çilek Mobilya Mağazalarına Uğrayın !..

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Çilek Mobilya fiyat politikalarına, uygulamadan kalkan indirim yada kampanyalar ve sezon sonu indirimleri gibi nedenlerle olarak değişiklik gösterebilir. Ayrıca marka yeni modeller eklediği zamanlarda da bu rakamlarda değişiklik olabilir. Bu nedenle en doğru fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak ve bu ürünü daha yakından incelemek adına Çilek Genç Odası resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir