Çilek Genç Odası 2019 Modelleri (Yakut)

Yakut Genç Odası ile Çilek Mobilya

Kız ve erkek çoçuk odası takımları ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizler için detaylı olarak incelenmeye devam ediyor arkadaşlar. Bu sayfamızda Çilek mobilya genç odası takımlarından birine daha göz atıyoruz. Hatırlarsanız daha önce çilek genç odası romantica ve diğer çilek mobilya çoçuk odası modellerine göz atmıştık.

Bu sayfamızda ise markanın Yakut serisini masaya yatırıyor, bu takımı, çilek genç odası fiyat listesi ve çilek mobilya kampanya ve indirimleri dahilinde yine tüm detayları ile birlikte inceliyor, beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz…

Çilek’ten Köşe Dolaplı Genç Odası

Modern Genç Odası Modelleri

Bebek odası, çocuk odası ve genç odası kategorisinde sadece ülkemizde değil, dünya genelinde de sevilen ve zirvede yer alan markalarımız dandır Çilek. Hemen hemen tüm tasarımlarında derin bir şıklık, ayrı bir zarafet mevcuttur. Örneğin uzun yıllar önce tasarlamış olduğu ve bir çok markaya da ilham kaynağı olan arabalı çocuk odası üzerine bana kalırsa hala daha güzel bir tasarım çıkarılamadı.

Çilek Kız Çocuk Odası Takımları

Bu erkek çocuklar için muhteşem bir ürün, babalar için ise boşa geçen çocukluk yıllarıydı, zira babalar çocuklarına ait bu odaları kıskandılar:) Aynı durum kız çocukları içinde geçerliydi.

Zira Çilek kızları da düşünüp şahane kız çocuk odası tasarımlarına imza attı ki bu ürünler hakikaten Çilek kalitesine ve tasarım zenginliğine birebir uyan modellerdi. Doğal olarak da bir çok evin çocuk yada genç odasına konuk oldular.

Bu takımlardan biride markanın yeni yıl koleksiyonları arasında yer alan ve alt tarafta ki foto galerimiz içerisinde birbirinden güzel görsellerini paylaştığımız Yakut koleksiyonu oldu. Bu koleksiyona ait fiyat bilgilerini de foto galerimize göz attıktan sonra yine foto galerimizin hemen altında inceleyebilirsiniz.

ÇİLEK YAKUT GENÇ ODASI GÖRSELLERİ

 

Çilek Yakut Genç Odası Fiyatı

Galerimizde görsellerini incelediğiniz ve muhtemelen hastası olduğunuz bu takımın fiyatlarını da merak ediyorsunuz doğal olarak. Efendim Yakut genç odası takımının 3 Kapılı Gadırop, 100×200 Cm Karyola, Çalışma Masası ve Çalışma Ünitesi ile 1 adet Komodinden meydana gelen çekirdek oda fiyatı 5.320,00 TL olarak belirlenmiş.

Tabii bu rakam satın alacağınız odaya ekleyeceğiniz, çamaşırlık ve kitaplık yada cibinlik gibi ekstra ürünler ile daha da artıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir