Çilek Çalışma Masası Yeni Modelleri ve Fiyatları 2021

Modern Çalışma Masası Modelleri

Okulların açılmasına kısa bir zaman kala sizler daha doğrusu şimdi okullu olup sıraları dolduran, mini mini birler, çalışkan ikiler için çalışma masası araştırması yapmaya devam ediyoruz. Hatırlarsanız bu bağlamda daha önce kitaplıklı çalışma masası modellerini incelediğimiz bir araştırma makalesi yayınlamıştık. Ayrıca sizler için hem kaliteli, hem ucuz çalışma masası modelleri bulmak adına önce yapı marketlerimizin ürünlerine göz atarak, sayfalarımızda çalışma masası koçtaş başta olmak üzere, çalışma masası tekzen ve çalışma masası ikea etiketleri ile bu marketlerin ürünlerini de bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. Yine adore çalışma masası modelleri de fiyatları ile birlikte detaylı olarak geçtiğimiz günlerde editörlerimiz tarafından incelenmişti.

Çilek Çalışma Masası Modelleri 2021

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere Çilek markasının baş döndürücü tasarımlara sahip olan çalışma masası modellerini mercek altına alıyor paragraf aralarında markanın çeşitli ürünlerini beğenilerinize sunuyor, fiyat ve kampanyalar hakkında bilgiler veriyoruz.

Çilek Selena Çalışma Masası

Çilek’in 2021 yılı ürün gamına henüz eklenen Selena serisi çalışma masası kapak ve çekmece klapalarında yer alan rustik baskıları ile göze çarpıyor. Son derece verimli bir çalışma alanına sahip olan bu masada büyük projeler için özel bir çekmecede bulunuyor. Sağ ve sol yanlarında çanta ve benzeri eşyaları asmak için bir kulp bulunan bu masanın fiyatı 935,00 TL olarak görünüyor. Eğer üst raf ünitesini de satın almak isterseniz bu rakama 695,00 TL daha eklemeniz ve toplamda 1.630,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Çilek Dark Metal Line Çalışma Masası

Çilek markasının bu kadar tutulma sebebi muhtemelen detaylara verdiği önemdir. Zira marka bir gencin odasında ihtiyacı olan hem işlevsel, hem de görsel en ince detaylara bile dikkat eder.  Öyle ki en basit tasarımlarında bile bu detaylar göze çarpar. Tıpkı Dark Metal Line Çalışma Masasında olduğu gibi. Çok sade ve basit bir tasarıma sahip olmasına rağmen markanın en tutulan ürünlerinden biri olma nedenini işlevsel ve görsel detayları ile açıklayabiliriz.

Özellikle üst ünitesinde yer alan ve notlar almak için tebeşir ve tebeşir kalemi ile kullanabilen kara tahta gibi harika özelliği, yine ders esnasında alınan notların asılmasına olanak sağlayan panosu ile göz kamaştıran bu masa 1.265,00 TL fiyatla satışa sunulurken, üst raf ünitesi ise 839,00 TL fiyat etiketine sahip.

Çilek Trio Large Çalışma Masası

Dark Metal Line çalışma masasının bir benzeri olan Trio Large Çalışma Masası ise özel kullanım için proje rafları, çöp hazneli kalemlik ve esnek asma aparatı ile fonksiyonel bir yapıya sahip. Üstelik üst ünitesinde buna benzer daha bir çok işlevsel özellik mevcut. Telefon ve tablet için çift girişli USB şarj özellikli adaptör veya sağ ve sol yönlerine doğru hareket edebilen, dokunmatik ışık butonu ile çalışan seyyar led aydınlatma gibi. Yine üst ünite üzerinde notlar almak için tebeşir veya sıvı tebeşir kalemi ile kullanabilen kara tahtası bulunan bu masanın fiyatı ise 2.319,00 TL olarak belirlenmiş. Üst ünite fiyatı ise 935,00 TL. Dolayısı ile bu masayı satın almak isterseniz toplamda cebinizden çıkacak para 3.254,00 TL olarak görünüyor.

Çilek Çalışma Masası Kampanyaları Devam Ediyor

Yukarıda sizler için Çilek’in en yeni 3 çalışma masası modelini detaylı olarak inceledik ve fiyatları hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Fakat burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Çilek fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi almak, hem de markanın diğer ürünlerine göz atmak adına Çilek Çalışma Masası Modelleri resmi kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

“Çilek Çalışma Masası Yeni Modelleri ve Fiyatları 2021” Konusunda 2 Yorum Var

    1. Merhaba Bizler Ürün Satışı Yapmamaktayız Ancak size tavsiyemiz Çilek Mobilya ile görüşmeniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir