Çilek Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Bebek Odası Modelleri 2021

Bir çok mobilya markası ürün gamına bebek odası takımları ekledi. Öyle ki bu markalar arasında genel olarak ebeveynlere hitab eden markalar da vardı. Mesela, istikbal bebek odası takımları ve bellona bebek odası modelleri başta olmak üzere, kelebek bebek odası takımları ve doğtaş bebek odası takımları hatta enza bebek odası takımları bile piyasaya sürüldü. Üstelik bunların en organik paydası ise hemen hepsinin organik bebek odası takımları olması idi. Ancak binbirdekor.com editörleri olarak bizler işi şansa bırakmadık ve yakın zamanda bebek bekleyen okurlarımız için, bu işi en profesyonelce yapan ve sadece, bebek, çocuk ve genç odası üreten Çilek markasının yeni ürünlerini incelemeye aldık.

Çilek Bebek Odası Takımları

Son derece farklı, şık, kullanışlı ve elbette sağlıklı ürünlere imza atan markanın en yeni ürünlerini şu sıralar evlerinin yeni ferdini beklemekte olan değerli binbirdekor.com okurları için her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte incelemeye aldık. Hemen alt tarafta bu ürünlere göz atabilirsiniz efendim.

Çilek Romantica Bebek Odası

Ebeveyn karyolalı büyüyen bebek karyolası tasarımına sahip Raomantic Baby serisi bebek odası takımı şu sıralar %30 indirimli olarak Çilek vitrinlerinde ki yerini aldı. İsteğe göre 2 kapılı veya 3 kapılı gardırop alternatifi bulunan takımın bahsettiğimiz büyüyen karyola seçeneği, 2 kapaklı gardırop ve şifoniyerden meydana gelen alternatifi 4.800,00 TL yerine 3.360,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Çilek Bebek Odası Mocha

Markanın doğal ahşap tonlarından hoşlananların beğenisine sunduğu Mocha modelinde ise yine büyüyen bebek karyolası tasarımına yer verilmiş. Takımın büyüyen karyola, 2 kapılı dolap ve şifoniyerden oluşan alternatifi de Çilek kampanyaları dahilinde 2.935,00 TL fiyat etiketine sahip.

Çilek Baby Cotton Bebek Odası

Bembeyaz ve tam anlamı bebeğiniz kadar saf bir ürün olan Baby Cotton serisinde de markanın hemen bütün bebek odalarında olduğu gibi büyüyen bebek karyolasına sahip olduğunu görüyoruz. Tabi bu takımda kampanya dahilinde ve 4.800,00 TL yerine 3.360,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Çilek Natura Baby Bebek Odası

Markanın doğal ahşap ve beyaz renk tonları ile vitrine çıkardığı Natura Baby serisinin yine büyüyen beşik, 2 kapaklı dolap ve şifonyerden meydana gelen çekirdek oda fiyatı 5.550,00 TL yerine indirimli olarak 4.163,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Çilek Kız Bebek Odası Selena Baby

İnceleyeceğimiz son ürün ise Çilek markasının kız bebekler için koleksiyonuna eklediği Selena Baby serisi. Yine büyüyen karyola, 2 kapılı gardırop ve şifonyerden oluşan çekirdek odanın fiyatı ise yine Çilek Kampanyaları dahilinde 2.960,TL fiyat etiketi ile sizleri Çilek mağazalarında bekliyor.

Çilek Bebek Odası Fiyatları Kampanyaları

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar sadece çekirdek oda fiyatları ve bu fiyatlar zaman içerisinde farklılık gösterebilir. Ayrıca bu bebek odalarının çekirdek oda üniteleri haricinde daha bir çok farklı ünitesi mevcut, yataklar, 3 kapaklı dolap alternatifleri, raflar, uyku setleri veya katlanır beşik gibi. Hem bu diğer seçenekleri görmek, hem de Çilek bebek odası güncel fiyatları hakkında fikir almak Çilek Mobilya Bebek Odası resmi sayfasına da linke tıklayarak uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir