Çilek 2015 Genç Odası Modelleri Fiyatları (Strawberry)

Çilek Mobilya yeni sezon genç odası takımları fiyatları görselleri 2015 genç kız odası modelleri en güzel genç odası mobilyaları markaları…

Hiç şüphesiz, bebek, çocuk ve genç odası mobilyası alanında lider markamız Çilek‘tir. Sıradışı ve ütopik tasarımları ile dünyada da sayılı markalar arsında yer alır. Çilek Mobilyayı bizim tanıdığımız kadar dünyada tanır anlayacağınız. Bir çok ülkeye mobilya ihraç ederek göğsümüzüde kabartır Çilek.

Sık sık ve sıradan tasarımlardan kaçan marka, az ama öz mantığı ile hareket eder ve bunun sonucunda hakikaten görülmeye değer işler çıkar ortaya. Tıpkı şimdi inceleyeceğimiz Strawberry Genç Odası gibi.

Strawberry Genç Odası, küçük hanımefendiler için tasarlanmış bir model. İnce detaylar ön plana çıkmıyor ancak kaliteyi ve tasarımdaki emeği göz önüne sermeye yetiyorlar. Hafif country kokan tasarım, abajur, avize, puf, perde gibi sıradışı tasarımlara sahip aksesuarlar ile de deseteklenebiliyor. Foto galerimizde görsellerini bulabileceğiniz ürünün çekirdek oda fiyatı ise şu an itibarı ile 4.846,00 TL olarak görünüyor.

2015 ÇİLEK GENÇ ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ (STRAWBERRY)

 

 

 

 

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Marina dedi ki:

    Merhaba! Bu çilek genç odasından karyola var mı sizde?

    1. hakan özden dedi ki:

      Çilek Mağazalarının Stoklarını sorgulamanızı öneririz….

Önceki yazıyı okuyun:
Gamze Saraçoğlu Özel Duvar Kağıdı Tasarımları

2015 Duvar kağıdı modelleri görselleri Gamze Saraçoğlu duvar kağıdı tasarımları yeni moda duvar kağıtları özel tasarım duvar kağıtları... Duvar kağıdı...

Kapat