Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020

Markaları ile Chester Koltuk Takımları

Chester tarzı koltuk takımları son bir kaç yılın mobilya trendleri listesinde başı çekiyor. Dolayısı ile bizlerde bu takımları mercek altına alıyor ve inceliyoruz. Bu sayfamızda chester koltuk takımı istikbal ve chester koltuk takımı bellona başta olmak üzere chester koltuk takımı doğtaş ve chester koltuk takımı enza gibi başlıklar altında bu takımları marka marka, model model ve fiyatları ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Chester Koltuk Eski Ama Yeni Bir Tarz

Bu tarzın aslında çok eski bir İngiliz tarzı olduğunu bilir chester koltuk kullananlar genel olarak. Fakat mobilya ve dekorasyon trendleri tasarımcıların belki de yazar tutulması gibi bir şeyler yaşadığından sürekli geçmişten ilham alıyorlar. Retro ve country tarzlarında olduğu gibi sürekli bir geriye dönüş var ve bu eski tarzlar inanılmaz tutuluyor. Tabii ki eski halleri ile değil biraz modernize edilerek 🙂

Neyse sözü daha fazla uzatmayalım ve yukarıda bahsettiğimiz başlıklar altında chester koltuk takımı modelleri ve fiyatlarını incelemeye başlayalım.

Chester Koltuk Takımı İnegöl

İnsanlar mobilya alırken ilk olarak markalara uğramak yerine İnegöl ve Ankara gibi mobilya başkentlerine uğramayı tercih ediyorlar. Aslında bu konu da haklılar da zira bu şehirlerin mobilya üreticilerinde bilindik markalara göre çok fazla seçenek olması, üstelik fiyatlarının da bu markalara göre daha uygun olması önemli bir avantaj.

Peki İnegöl gibi mobilya denilince akla gelen bir şehir de chester koltuk takımı modelleri hakikaten çok mu fazla. Emin olun binbirdekor.com’un bu sayfasına, hatta onlarca sayfasına sığdıramayacağımız kadar çok çeşit var. Çünkü irili ufaklı yüzlerce marka kendine has tasarımlara sahip. Bu nedenle satırlarımız arasında İnegöl Mobiliyum AVM içerisinde ki bir kaç firmanın bir kaç tasarımını sizlerle paylaşıyoruz.

Chester Koltuk Takımı Ankara

Aslına bakarsanız mobilya konusunda Ankara’nın da İnegöl’den farkı yok. Belki de Cumhuriyet tarihinin başından beridir başkent olması hasebi ile burada da mobilya sektörü inanılmaz gelişmiş. Yine yüzlerce, abartı olmasın belki de binlerce marka Ankara Siteler içerisinde faaliyet göstermekte.

 

Dolayısı ile yine bu binlerce firmanın ürünlerini tek tek incelememiz mümkün değil. Fakat binbirdekor.com editörleri tarafından seçilen en güzel chester koltuk takımı modellerinden bir kaçını burada sunmazsak koskoca Ankara’ya haksızlık etmiş oluruz. Zaten alt paragraflarda bilindik markaların bu tarz koltuk takımlarını fiyatları ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

İstikbal Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Örneğin chester koltuk takımları İstikbal gibi önemli bir markanın koltuk takımı ürün grubuna farklı bir kaç çeşit ile hayat bulmuş. Ancak bunlardan en güzel Opera. İstikbal tasarımcıları Opera koltuk takımında modern dokunuşlarla chester tarzını yeniden yorumlamışlar adeta.

Bakır – Yeşil ve Mor – Antrasit renk tonu seçenekleri ile satışa sunulan takımın 2 adet üçlü kanepe ve 2 adette berjerden meydana gelen alternatifi 9.970,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 1 adet üçlü kanepe, 1 adet ikili kanepe ve 2 adette berjerden oluşan modeli ise 9.559,00 TL fiyat etiketine sahip.

Bellona Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bellona tasarımcıları da chester koltuk takımlarına farklı bir açıdan bakmışlar. Özellikle Grande serisinde chester ve modern tarzı bir araya getirmiş ve hakikaten çok şık bir işe imza atmışlar.

Lila – Krem ve Petrol Yeşili Krem renk kombinasyonları ile satışa sunulan takımın sadece 2 adet üçlü kanepe ve 2 adette berjerden oluşan delüks modeli mevcut. Bu modelin fiyatı ise 7.624,00 TL olarak belirlenmiş.

Doğtaş Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bu modern İngiliz vintage uyarlamasına Doğtaş ürün gamında biraz daha fazla yer veriyor. Özellikle Victoria Chester ve Bristol Chester gibi iki muhteşem koleksiyon ile dikkatleri üzerine çeken Doğtaş’ın bu ürünleri adeta bir sanat eserini andırıyor.

Trend mavi rengi ve klasik çizgileri kalite ile buluşturan dolayısı ile de sıcak ama mesafeli ve zengin bir duruş sergileyen Bristol Chester koltuk takımının başlangıç fiyatı ise 9.170,00 TL olarak belirlenmiş. Klasik tarzın gösterişli ve kaliteli görünümünün yanında yüksek konforu  ile de ön plana çıkan Victoria Chester koltuk takımı ise 9.170,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Doğtaş mağazalarında bekliyor.

Enza Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Enza Home ise Manchester koltuk takımına tarza isimle bir gönderme yapmış ve tarzın orijinalliği tamamen korunmuş. Özel işçilikli kapitone uygulamasının yanında, farklı tonlarda kadife dokulu kumaş ve kırlent detayları ile son derece şık bir kontrasta sahip olan takımın fiyatı 7.944,80 TL olarak görünüyor.

Mondi Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Mondi yeni koltuk takımları arasında yer alan Armada, makrome dikişleri, çektirme düğmeleri, küt kol tasarımı, dekoratif tokalı kırlentleri ve, gold renk bilezikli açılı ve yüksek ayakları ile chester tarzının şık bir örneğini oluşturuyor.

Armada koltuk takımının takımın 2 adet üçlü koltuk ve 2 adette berjerden meydana gelen seçeneği 6.725,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adette berjerden oluşan modeli ise üzerinde 7.980,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Alfemo Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Alfemo Dante koltuk takımında chester tarzına yeni bir yorum kazandırmış. Modern ve Klasik tasarım anlayışının yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlandığı takım, tarza has kapitone desenleri ve ahşap baza ve ayaklarıyla ön plana çıkıyor. Takımın üçlü koltuk, ikili koltuk ve 2 berjerden oluşan alternatifi ise 9.164,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir