Çetmen Yeni Sezon Koltuk Takımlarını Vitrine Çıkardı

En Yeni Koltuk Takımları ile Çetmen

Çetmen koltuk takımı modellerini incelediğimiz binbirdekor.com sayfasına hoş geldiniz arkadaşlar. Bu sayfamızda bir kaç gündür Demet Akalın ve sevilen şarkısı Koltuk‘un yeni düzenlemesini adını ilk defa duyduğumuz bir marka olan Çetmen’in reklam filmlerinde izliyoruz. Dikkatleri çekmemesi mümkün değil, eğer TV izliyorsanız mutlaka görmüşsünüzdür. Başarılı da bir reklam filmi olmuş, sonuçta pop müziğin sansasyonel isimlerinden biri ve hit bir şarkı. Merak uyandırıyor. Bizlerde merak ettik ve hem markayı, hem de markanın koltuk takımlarını sizler için araştırdık ve sonuçları burada beğeni ve bilgilerinize sunduk. Dolayısı ile şu sıralar bir koltuk takımına ihtiyacınız var ise burada göreceğiniz koltuk takımlarına bayılacağınızı düşünüyoruz.

Çetmen Mobilya Kimin ?

Ancak daha öncesinde biraz Çetmen hakkında sizlere bilgi verelim. Efendim Çetmen her ne kadar yeni tanıştığımız bir marka olsa da kökleri 1962 yılına İzmir’in Bayraklı ilçesine dayanıyor. Bu ilçede açılan ilk mağaza da yıllarca kendi üretikleri mobilyaları satmışlar. 1995 Yılına gelindiğinde marka ilk fabrikasını kurmuş ve ardından ulusallaşma yolunda İstanbul, İzmir, Balıkesir, Manisa, Aydın, Uşak ve Muğla’da ardarda mağazalar açılmış. Marka hakkında bu kadar bilgi umarız yeterli olmuştur. Dilerseniz şimdi gelin Çetmen oturma grubu modellerini incelemeye başlayalım.

Yeni Mobilya Markaları Çetmen

Yeni bir marka gibi görünen ancak temelleri yarım asırdan fazla bir süre önce atılan Çetmen’in koltuk takımı ürün grubunda yılların deneyimi ile hazırlanmış ve hemen her bütçeye ve her zevke hitabeden koltuk takımı modelleri bulabiliyorsunuz. Tasarımları genel anlamda oldukça şık, ancak aralarında bazı koleksiyonlar var ki diğerlerinden hemen ayrışıyorlar. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise üst resimde gördüğünüz Çetmen Poots  koltuk takımı. Takım romantik renkleri ve kapitone uygulamaları ile adeta göz kamaştırıyor.

Modern Oturma Grupları ile Çetmen

Son dönemlerde modern minimalist dekorasyon ve mobilya akımları pek bir revaçta. Evlerin, dairelerin küçülerek modern zamanların olması gerektiği boyutlarına inmesi nedeni ile trend haline gelen bu tarz, aynı zamanda basit ancak kullanışlı tasarımlara dayanıyor. Çetmen tasarımcıları da bu durumu dikkate alarak hem basir, hem şık, hem de kullanışlı bir oturma grubu olan ve üst resimde gördüğünüz Çetmen Linney koltuk takımını tasarlamışlar.

Çetmen Country Tarzı Koltuk Takımı

Çiçekli berjerler, mavinin en güzel tonlarından biri, takıma tamamen uyum sağlayan kırlentler ve huzurlarınızda Çetmen Femei oturma grubu… Özellikle country tarzı dekorasyonlardan hoşlanan hanımlarından hastası olacağını düşündüğümüz bu güzel koltuk takımı da Çetmen koltuk takımı modelleri arasında dikkat çeken oturma grupları arasında yer alıyor.

Çetmen Yeni Sezon Koltuk Takımları ve Fiyatları

Tabi markanın koltuk takımı koleksiyonunda ki ürünler bu kadar ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde diğer Çetmen koltuk takımlarını da sizler için bir araya getirdik. Foto galerimiz içerisinde hem bu güzel oturma guruplarını inceleyebilir, hemde görseller eşliğinde sunduğumuz bilgiler ile ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Dolayısı ile salon veya oturma odanız için bir oturma grubuna ihtiyacınız var ise alışverişe çıkmadan önce bu güzel ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz…

ÇETMEN OTURMA GURUBU MODELLERİ GÖRSELLERİ

Çetmen hakkında daha fazla bilgi almak ve Çetmen oturma grubu modellerini daha detaylı olarak incelemek için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir