Çetmen Köşe Takımları Fiyatları 2020 Detaylı İnceleme

Çetmen Köşe Koltuk Takımları Fiyatları

Oturma odalarında ki eski oturma gruplarını yeni ve modern köşe takımları ile yenilemek isteyen okurlarımız için markaların köşe takımlarını detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda ki markamız ise Çetmen. Hatırlarsanız daha önce çetmen mobilya koltuk takımları fiyatları gibi bir araştırma yapıp bu araştırmamızı çetmen koltuk takımları yorumları ile sizlerle paylaşmıştık.

Yine daha önce çetmen genç odası ve çetmen çekyat modelleri ve fiyatları başlıkları altında diğer ürünlerine göz attığımız markanın bu defa yeni köşe takımı modellerine göz atıyor, cetmen kose takim fiyatlari hakkında da sizlere bilgi vermeye çalışıyoruz…

MONDİ KÖŞE TAKIMI FİYATLARI ve Modellerini İnceleyin !..

Çetmen Ramos Köşe Takımı

Özellikle küçük oturma odaları için köşe takımı aramakta olan okurlarımız için son derece ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz Ramos köşe takımı küçük metrekareli odalarda harikalar yaratıyor.

Minimal bir tasarıma sahip olan Ramos, canlı rengi ve sadeliği ile dikkat çekerken, yataklı köşe takımı modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca sandıklı yapısı ve konforlu tasarımı son derece kullanışlı ve işlevsel bir ürün olan takımın 4.900,00 Liralık fiyatı ile ucuz köşe takımları listemize girdiğini söyleyebiliriz.

Çetmen Tres Köşe Takımı

Çetmenin yeni köşe takımlarından Tres’e akıllı bir köşe takımı diyebiliriz, zira takım odanızın ölçüsüne göre büyük ya da küçük köşe kombinasyonu oluşturmanıza olanak sağlıyor. Üstelik bu ürün yataklı köşe koltuk olmamasına rağmen,kuş tüyü sarma sünger tasarımı sayesinde inanılmaz bir konfor sunuyor.

Metal yüksek ayaklı tasarımı ve A plus silinebilir kumaşı farkı ve modern bir görünüme sahip olan takım özellikle genç çiftlerin tarafından tercih edilirken, üzerinde 6.387,00 TL fiyat etiketi taşıyor…

DOĞTAŞ KÖŞE TAKIMLARI Burada !..

Çetmen Petrey Köşe Takımı

Yeni yılın dinamik ruhundan esinlenilerek tasarlanan Petrey köşe takımı ile Modern minimalist çizgileri ile dikkat çekiyor. Spor ve trend renkleri göz dolduran takımın en önemli özelliği ise işlevselliğin ve konforun ön planda tutulması.

Aniden gelen yatılı misafirler için rahat bir yatak olabilen bu ürün sandıklı bazası ile de pratik çözümler sunuyor. Petrey serisinin 3.000,00 TL gibi son derece uygun fiyatı ise onu ucuz köşe koltuk takımları arasında liste başı yapıyor neredeyse…

Çetmen Flavian Köşe Takımı

Markanın sadece 2019 yılına değil önümüzde ki bir kaç yıla damgasını vuracağını düşündüğümüz Flavian modeli her bir modülü ayrı ayrı satın alınabildiği için her mekana özel olarak uyum sağlayabiliyor.

Dolayısı ile yaşam alanlarında kişiye özel rahat ve bir köşe oluşturmak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle geniş salonlar için ideal bir seçenek olan takımın fiyatı ise 4.490,00 TL olarak belirlenmiş…

İSTİKBAL KÖŞE TAKIMI Modelleri ve Fiyatları !..

Çetmen Girona Köşe Takımı

Son derece fonksiyonel bir yapıya sahip olan Girona serisi,her tarza ve döneme uyum sağlayabilecek kendine has stili ile asla modası geçmeyecek bir köşe takımı olacak gibi görünüyor.

Özellikle yataılı misafirleri eksik olmayan evlerde, sandık fonksiyonu ve yatak olabilme avantajları nedeni ile beklentilerinize fazlasıyla cevap verecek olan Girona köşe takımının fiyatı ise 5.823,00 TL.

Çetmen Sandler Köşe Takımı

Markanın “Modern tasarım ve işlevsellik bir arada!” sloganı ile vitrine çıkardığı Sandler köşe takımı renk kombinasyonu ve özel tasarımı ile dikkat çekerken, spor ve dinamik tarzı beğeni topluyor.

Kumaş kalitesi, yerden yüksek ayak tasarımı ve özel dikiş detayları ile Göz alıcı bir estetikliğe sahip takım kullanıcıya konforlu bir oturum deneyimi sunarken 5.796,00 Liralık fiyat etiketi ile sizleri Çetmen satış noktalarında bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir