Cennetten Bir Köşe ANGEL’S PENINSULA

angelsa peninsula 2

Dekorasyon sitesiyiz farkındayım, ama ANGEL’S PENINSULA gibi bir cennet parçasını görünce ismimi bile unuttum:) Bu güzelliği sizlerle de paylaşmak istedim değerli binbirdekor.com okurları….
Marmaris’te yeşil ve mavi arasında inşaa edilmiş ANGEL’S PENINSULA, şahane bir mimari yapıya sahip. Doğa ile iç içe olupta, doğa ile bu kadar barışık bir dizayna, ülkemizde pek rastlanmıyor ne yazık ki… Nereden ve nasıl anlatmaya başlayacağımı bilemiyorum odalarından başlayalım dilerseniz diyecem ama, Standart- Royal Delüx -Royal Delüx Suit- Dublex Suit –  Suit ve Villa olmak üzere 7 adet konaklama alanı var. Bu arada villaların kendine ait yüzme havuzu var.İnanın hepsi birbirinden güzel tarzlarda dekore edilmiş ki, birazdan binbirdekor.com sayfalarında bu tarzlardan bazılarını yayınlayacağım.
Ana bina ve ada olmak üzere 2 bölümden oluşan SPA merkezinde, eğitimli uzmanlar tarafından çeşitli masaj, cilt bakımı ve vücut maskeleri paket program şeklinde misafirlere sunuluyor. 6 Restorant, 2 bar ve 2 cafe, Sinema salonunun yer aldığı bu cennet köşesinde, Uçak Kiralama, Tekne Kiralama, Otomobil Kiralama gibi hizmetlerin yanında daha burada sayamayacağım bir çok hizmet sunuluyor… Fiyatları ise bu görsel zevkin ardından en altta bulacaksınız….(Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz)

 

KESİNLİKLE OKU !..   Sualtı Lüks Balayı Suiti

 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
EGLO’dan Modern Dış Mekan Aydınlatmaları

Bahçe aydınlatmasında klasik stil lambaderlerden sıkıldıysanız ve bahçenizde farklı aydınlatma stilleri peşindeyseniz, EGLO'nun yenilikçi ve...

Kapat