Celine Dion’un Muhteşem Şatosu

Yabancı Ünlülerin Ev Dekorasyonları

Dünyaca ünlülerin evlerinin içi hepimizin merak konularından biridir. Öyle ya bu insanlar anormal paralar kazanıyorlar ve bakalım zevkli ev dekorasyonları yapabiliyorlar mı değil mi ? Yada acaba ünlülerin evlerinin iç dekorasyonu bizimkilerden ne kadar farklı ?

Yabancı Ünlülerin Evleri

Bu konuda sizleri aydınlatmak adına Türk ünlülerin evleri ve fiyatları ve ünlülerin ilginç evleri etiketleri ile çeşitli konuları sizlerle paylaşmış, ünlülerin evleri hakkında detaylar sunmuştuk.

Acun Ilıcalı’nın Evi

Hatta o dönem ünlülerin ev dekorasyonu 2018 kategorisi içerisinde unlulerin evleri pazar surprizi veya magazin d ünlülerin evleri gibi bir magazin hazırlayıp “Acun Ilıcalı’nın Dillere Destan Yeni Evi” başlığı altında ülkemizin son 10 yılına damga vuran Acun Ilıcalı’nın o zamanlar ki yeni evi hakkında bilgiler sunmuştuk.

Celine Dion’un Evi

Bir çoğumuzun Titanik filminin gönüllere damga vuran unutulmaz şarkısı my heart will go on ile tanıdığımız Celine Dion, aslında Eurovision, Grammy, Juno ve Oscar gibi ödüllere sahip önemli bir şarkıcı ve söz yazarı. Ancak Kanadalı Celine Dion genellikle Fransızca çıkardığı albümleri ile tanınıyor.

En Geniş Ünlü Evleri

Tahminimizce Celine Dion hakkında verdiğimiz bu kadar bilgi yeterli, şimdi gelelim asıl konumuza… Fransız şatosu tarzındaki, 24.000 metrekarelik bir alana kurulu olan muhteşem evini satılığa çıkarmış, hani alacağımızdan değil ama bu şahane evin dekorasyonuna da göz atıp burada sizlerle paylaşmazsam olmaz 🙂

Şatonun dış görünümünde ilk dikkat çeken mavimsi yapısı ile otantik bir yapıya sahip arduvaz kaplama çatı…

Lüks klasik iç mekanlar barok tarzı mobilyalar ile dekore edilmiş. Peki sizce bu evi ünlü sanatçı senede kaç gün kullanıyor… Cevabı bazen 2 yılda bir…

Şato içerisinde bir çok özel mekan bulunuyor ve bu mekanların hepsinin rengi ve dokusu çok farklı…

Celine Dion ve dostları için tasarlanmış özel oyun alanı. Ancak bu güne kadar doğru dürüst hiç kullanılmadı. Ne bir bilardo topuna istaka dokundu, nede iskambil masasında bir kağıt çekildi…

Lüksün bütün ihtişamı sarayı andıran bu muhteşem dekorasyonda bir araya getirilmiş ve fakat ev sahibi konserlerden, çekimlerden bir türlü bu eve kavuşamıyor. .

Ünlülerin Mutfak Dekorasyonu

Alt tarafta gördüğünüz mutfakta belki 10 aşçı çalışıyordur ve fakat ünlü yıldız Celine Dion hayatında hiç bir zaman bu mutfağını ürettiği yemekleri yememiş, belki sadece bir kaç defa kahvaltı yapmıştır.

Ünlülerin Yatak Odası

Tıpkı bu yatak odasında olduğu gibi…Hiç uyumamış, belki bir kaç konserden sonra yorgunlukla kendini bu yatağa atmıştır.

Bu makalemizde dünyanın en ünlü sanatçıların evlerinden biri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Ancak yukarıda gördüğünüz lüks ev yerine sanatçı şu an ardı ardına gelen konserler nedeni ile dünyanın çeşitli ülkelerinde ki otellerde yaşıyor ne acı değil mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir