Çakıl Taşı Rengi ile Şık Ortamlar

Çakıl Taşı Rengi Duvarda Nasıl Durur ?

Trend duvar renkleri dekoratif duvar boyaları en güzel duvar renkleri modern duvar boyası renkleri duvarlarımı hangi renge boyamalıyım salon duvar renkleri moda duvar renkleri…

Geçtiğimiz yıl içerisinde gördük ki duvar rengi tercihleri genellikle doğallıktan yana kullanılmış. Bu yıl trend olan renklere bir bakar mısınız hepsi deniz ve kum kokuyor… Bu yılın geçen yıl da olduğu gibi yine en çok tutulan duvar rengi kum beji örneğin, ardından istiridye, kum taşı, ıslak kum ve çakıl taşı geliyor.

Çakıl Taşı Rengi Evim Şahane

Özellikle son dönemin modern yapılarında, rezidanslarında bu renkler tercih ediliyor, alıcılar tarafından kabul görüyor. Aynı şekilde ev dekorasyonunda tadilata gidenlerde bu renkleri tercih ediyorlar ki bu duruma kendimi örnek verebilirim, zira geçtiğimiz yıl yenilediğim ev dekorasyonum da kum bejini tercih ettim ve ziyadesi ile memnunum, evim şahane dolayısı ile tavsiye ederim.

 

Yine trend duvar boyaları arasında kum bejine nazaran daha koyu bir ton olan Çakıl Taşı da oldukça revaçta, çok tutulan renk tonları arasında yer alıyor. Özellikle salon veya oturma odası gibi alanlarda sıkça kullanılıyor, güneş ışığını bolca alan yatak odalarının da en çok tercih edilen renkleri arasında. Bu vaziyete bakılırsa çakıl taşı rengi yeni yılıda da sevilen ve en çok satılan duvar renklerinden biri olmaya aday.

 

Eğer aklınızdan duvar renklerinizi değiştirmek gibi bir fikir geçiyorda, seçeceğiniz renge hâlihazırda karar veremediyseniz, hakikaten farklı ve özellikle pürüzssüz satıhlarda şık duracak bir ton arıyorsanız, çakıl taşı rengini öneriyor ve fikir sahibi olmanız için aşağıda bir kaç örnek sunuyorum…

ÇAKIL TAŞI DUVAR RENGİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir