Buda Akıllı Şezlong

Havuz kenarı şezlong modelleri farklı mobilyalar ışıklı bahçe mobilyaları fantastik ürünler… Özlemle beklediğimiz cemre nihayet düştü, bahar dalları yavaş yavaş açıyor ve bizler bu sene de koskoca bir kışı ardımızda bırakıyoruz.

Her mevsimin olduğu gibi kışın da güzel tarafları ve kışı sevenlerde vardır mutlaka, ancak ben her ne kadar bir kış ayında dünyaya gelmiş olsam da tam anlamı ile bir yaz çocuğuyumdur ve sloganım kısaca kızgın kumlardan serin sulara olarak açıklanabilir.

Evet şimdi zaman kışı geride bırakıp yavaş yavaş yaz tatilinin hayalini kurma zamanı ve bakın bu hayali kurarken nasıl ütopik bir ürüne rastladım…

 

İspanyol mimar Ramon Esteve tarafından tasarlanan bu ürün havuz veya deniz kenarında keyif çatarken sizi zararlı güneş ışınlarından korumak için tasarlanmış, gayet pratik bir şezlong.

 

Ancak öyle basit alelade bir şezlong değil, zira entegre hoparlörler ile akıllı telefonuza bluetooth teknolojisi sayesinde bağlanarak, sevdiğiniz yaz parçalarını çalabileceğiniz bir dinlenme platformu. Üstelik led teknoloji sayesinde geç saatlere kadar yaz akşamlarının keyfini de çıkarabiliyorsunuz.

 

Ürün aynı zamanda kullanımda değilken kullanıcılarının basitçe açıp kapatmalarını sağlayan hafif bir hidrolik sisteme ve istenilen yere kolayca taşınmasını sağlayan tekerleklere sahip. Şemsiye görevi gören hafif saydam üst kumaş ise güneş ışığını optimum miktarda alacak şekilde tasarlanmış.

Akıllı Şezlong Foto Galeri

Ne dersiniz havuz kenarında tembellik edip, tüm kışın yorgunluğunu bir anda atabileceğimiz muhteşem bir ürün değil mi 🙂 Nasıl çalıştığı hakkında genel bir fikir edinmeniz için, bu maharetli şezlongun görsellerinden oluşan foto galerimizin hemen altına, ürünü anlatan bir de video ekledim arkadaşlar haberiniz olsun…

 

One Reply to “Buda Akıllı Şezlong”

  1. şezlong nasıl ve nerden demin ederim fiatı nedir bana dönerseniz mutlu olurum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir