Bu Halı Desenleri 2019 Yılında Kıskançlıktan Çatlattı

En Güzel Modern Halı Modelleri

Zemin dekorasyonunu baştan aşağı yenilemek ve 2019 yılında güzel ve şık halıları evlerinde görmek isteyen binbirdekor.com takipçileri için nadiren, ancak en güzel halılara göz atıyoruz. Geçtiğimiz yıl içerisinde halı markaları ve üreticilerinin, ucuz halı fiyatları ve modellerini incelemiştik.

Kimler yoktu ki bu bağımsız konularımız içerisinde… Kaşmir halı modelleri yada merinos halı fiyatları ile saray halı modelleri ve royal halı sıklıkla konuk olmuştu sayfalarımıza… Bu sayfamızda ise bu bahsettiğimiz markalardan bir araya getirdiğimiz güzel bir 2019 almanak projesini beğeninize sunuyoruz.

Halı Markaları ve Modelleri

Geçtiğimiz yıl bazı markalar, bazı koleksiyonları ile adeta zirveye ulaştılar. Mesela Angora Halı’nın Raks koleksiyonu, Karmen Halı Odessa koleksiyonu, Pierre Cardin Elysium koleksiyonu Atlas Halı Simya ve Sanat Halı Galeri koleksiyonlarını bu duruma örnek gösterebiliriz ki bu bahsi geçen halılar özellikle binbirdekor.com takipçileri tarafında çok fazla beğeni almış, dolayısı ile bu koleksiyonlara farklı başlıklar açmıştık…

En Yeni Halı Modelleri

İşte bu sayfamızda bu koleksiyonlar ve daha bir çok markanın öne çıkan koleksiyonlarından örnekleri desenleri beğeninize sunuyoruz. Tek yapmanız gereken foto galerimize girip halınızı beğenmek olacaktır. Eğer evleriniz için doğru ve şık bir halı tercihi yapmak niyetinde iseniz bu galeriyi mutlaka incelemenizi öneririz…

Hem Modern Hem Klasik Son Moda Halılar

Bu arada hemen hatırlatalım, bu ürünler 2019 yılına ait oldukları için şu sıralar sezon sonu indirimlerine, kampanyalarına dahil durumdalar, Halılar normal fiyatlarının beredeyse yarı fiyatına satılıyorlar. Bunun için elinizi biraz çabuk tutmanızı, aşağıda foto galerimiz içerisinde beğeninize sunduğumuz halılara mutlaka bayilerinde yakından göz atmanız öneririz. İşte 2019 yılının en güzel halıları !..

GEÇTİĞİMİZ YILIN EN GÜZEL HALILARI GÖRSELLERİ

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir