Bu Halı Desenleri 2015 Yılında Kıskançlıktan Çatlattı

A+
A-

Zemin dekorasyonunu baştan aşağı yenilemek ve 23016 yılında güzel ve şık halıları evlerinde görmek isteyen binbirdekor.com takipçileri için nadiren, ancak en güzel halılara göz atıyoruz. Bu saytfamızda ise geçtiğimiz yıla damgasına vurmuş halı desenlerinden bir 2015 almanak projesini beğeninize sunuyorruz.

Geçtiğimiz yıl bazı markalar, bazı koleksiyonları ile adeta zirveye ulaştılar. Mesela Angora Halı’nın Raks koleksiyonu, Karmen Halı Odessa koleksiyonu, Pierre Cardin Elysium koleksiyonu Atlas Halı Simya ve Sanat Halı Galeri koleksiyonlarını bu duruma örnek gösterebiliriz.

İşte bu sayfamızda bu koleksiyonlar ve daha bir çok markanın öne çıkan koleksiyonlarından örnekleri desenleri beğeninize sunuıyoruz. Tek yapmanız gereken foto galerimize girip halınızı beğenmek olacaktır. Bu arada hemen hatırlatalım, bu ürünler 2015 yılına ait oldukları için şu sıralar sezon sonu indirimlerine, kampanyalarına dahil durumdalar, onun için elinizi biraz çabuk tutmanızı öneririz. İşte 2015 yılının en güzel halıları !..

GEÇTİĞİMİZ YILIN EN GÜZEL HALILARI GÖRSELLERİ

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Yatak Başı Manzaralı Duvar Kağıdı Uygulamaları

Yatak odaları evlerimizin en özel alanlarıdır ve bana kalırsa en güzel alanları olması gerekir. Çünkü genel anlamda günün tüm yorgunluğunu...

Kapat