Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri Fiyatları Desenleri 2021 (Seela)

Kabartmalı Boyanabilir Duvar Kağıdı

İnsanlar boyanabilir duvar kağıdı hakkında bir çok şeyi merak ediyor. Mesela, normal duvar kağıdı boyanabilir mi ? yada boyanabilir duvar kağıdı kullanışlı mı ? gibi bir çok soru alıyoruz. Aslında bu duvar kağıtları ile ilgili olarak daha önceki sayfalarımızda bir çok konu paylaşmıştık. Örneğin boyanabilir duvar kağıdı markaları sayfalarımızda, halley boyanabilir duvar kağıdı ve alligator boyanabilir duvar kağıdı başlıkları ile yer almışlardı. Boyanabilir duvar kağıdı maceramız sadece bahsettiğimiz bu markalarla sınırlı kalmadı arkadaşlar. Konuyu merak edenlere ve evlerinde bu tip bir duvar kağıdı kullanmak isteyen okurlarımıza daha fazla alternatif sunmak adına bir çok araştırma makalesi yayınlamıştık.

Seela Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri

Mesela yapı marketlerimizin bu kategoride ki ürünlerini, başta Koçtaş Duvar Kağıdı modelleri olmak üzere, tekzen boyanabilir duvar kağıdı ve boyanabilir duvar kağıdı bauhaus modelleri gibi başlıklarla beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk. Hatta boyanabilir duvar kağıdı tuğla desenli ve taş desenli örnekleri vererek detaylara kadar inmiştik. Bu sayfamızda ise bir başka boyanabilir duvar kağıdı markasını, Seela Boyanabilir Duvar Kağıdı modellerini sizler için mercek altına alıyoruz.

Boyanabilir Duvar Kağıdı Desenleri

Evet konuya girişi daha fazla uzatmayalım arkadaşlar, zira duvar dekorasyonu ve öneminden daha önce uzun uzadıya bahsettiğimiz için bu sayfamızda bu konulara tekrar girip canınızı sıkmak gibi bir niyetimiz yok. Dolayısı ile konuya balıklama dalalım 🙂 Boyanabilir duvar kağıtları her ne kadar çok merak edilseler de normal duvar kağıtlarına nazaran, belki de boya külfetinden dolayı daha az tercih edildikleri için piyasada bu tür ürünler satan yada üreten markaların sayıları bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az. O markalardan biri de çok tutulan Seela.

Seela Duvar Kağıdı Kartelası

Seela boyanabilir duvar kağıdı kataloğu içerisinde gerçekten çok fazla desen çeşidi var. Öyle ki markanın kataloğu, başta kabartma dokulu olmak üzere, Kareli, Geometrik, Halka, Baklava, Keten ve modern yuvarlak gibi paragraf aralarında görsellerini sunduğumuz farklı desenlerden meydana geliyor. Şimdi bir yandan bu desenlere göz atalım bir yandan da duvar kağıtları hakkında sizleri biraz bilgilendirelim ne dersiniz.

Kabartmalı Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı dekorasyonu ülkemizin yavaş yavaş küçük Amerika’ya dönüştüğü 80’li yıllarda zenginlik simgelerinden biri olarak trend oldu ve ofisleri, evleri süslemeye başladı ve duvar dekorasyonunda uzun yıllar hakimiyetini sürdürdü. Daha sonraki yıllarda yapı teknolojilerinin sür’atle gelişmesi ve farklı duvar dekorasyon ürün ve aksesuarlarının ortaya çıkması ile popülaritesini yitirdi, demode hale geldi. Duvar kağıtları duvarlardan söküldü, yerlerine alçı sıva saten boya çekildi…

Seela Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı tarihin karanlık sayfalarına tam gömülmek üzereyken, yeni ve modern binalarda son teknoloji ile harmanlanmış duvar kağıtlarının kullanılması, tek duvara duvar kağıdı veya plazma arkasına duvar kağıdı gibi dekoratif uygulamaların trend haline gelmesi ve boyanabilir duvar kağıdı modellerinin piyasaya sürülmesi sayesinde bu dekorasyon malzemeleri olduğundan daha güçlü bir halde geri döndüler.

Boyanabilir Duvar Kağıdı Fiyatları Seela

Şu anda evini yeniden dekore eden bir çok insan duvar kağıdı yaptırmayı düşünüyor veya hayal ediyor. Seçenekler çok fazla, abartmasak bile on binlerce duvar kağıdı deseni ve renginin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Gelelim bu duvar kağıtlarını fiyatlarına efendim Seela markasının boyanabilir duvar kağıtları İnternet üzerinden bir çok sitede satılıyor. Bu sitelerde genel olarak 26,5 metrekare için 250 TL gibi fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Boyanabilir duvar kağıtları da o seçeneklerden yalnızca biri ve biz bu sayfamızı sizlere fikir vermek adına o seçeneğe ayırdık. Umarız dekorasyonunu yenileyeceğiniz eviniz hakkında sizlere yardımcı olabilmişizdir. Bu arada bu veya başka bir markanın ürünlerini kullanan okurlarımız, boyanabilir duvar kağıdı yorumları ve deneyimlerini en alt tarafta ki yorum kısmından bizlerle ve diğer okurlarımız ile paylaşabilirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir