Boyanabilir Duvar Kağıdı Markaları Modelleri Fiyatları 2021

Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri

Bu sayfada olduğunuza göre boyanabilir duvar kağıtları hakkında fikir sahibi olmak, boyanabilir duvar kağıdı kullanışlı mı veya normal duvar kağıdı boyanabilir mi ? Gibi aklınıza takılan sorulara yanıt arıyorsunuz muhtemelen. Ayrıca boyanabilir duvar kağıtları nerede satılır yada boyanabilir duvar kağıdı fiyatları gibi merak ettiğiniz başka hususlar da var anladığımız kadarı ile. İşte binbirdekor.com’un bu sayfasında hem bu sorularınıza yanıt vermeye çalışıyor, hem de sizlere farklı alternatifler sunmak adına boyanabilir duvar kağıdı markaları desenleri ve tabi ki fiyatları hakkında yaptığımız geniş araştırmayı beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile boyanabilir duvar kağıtları ile ilgili olarak aklınıza takılan her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz…

Boyanabilir Duvar Kağıtları Nasıl Boyanır ?

Efendim sorularınızı hızlı bir şekilde yanıtlamaya çalışalım. Evet boyanabilir duvar kağıtları aynı duvar boyar gibi boyanabilir. Fakat eğer duvar kağıdınızı yeni yaptırdıysanız iyice kuruduğundan emin olun. Bu duvar kağıtlarını boyamak için silikonlu su bazlı duvar boyaları kullanabilirsiniz. Gelelim boyanabilir duvar kağıtlarının kullanışlı olup olmadığı sorunsalına… Efendim zaten boyanabilir bir ürün olduğundan son derece kullanışlı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tıpkı duvarlarınız gibi düşünün yani. Silikonlu duvar boyaları kullanıldığından silinebilir olması da ekstra avantajları.

Boyanabilir Duvar Kağıdı Markaları

Boyanabilir duvar kağıtları her ne kadar çok merak edilseler de üstelik uygulandıklarında her ne kadar normal duvar kağıtlarına göre daha şık dursalar da, muhtemelen boya işi gibi bir külfet getirdiklerinden daha az tercih edildikleri için piyasada bu tür ürünler satan yada üreten markaların sayıları bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az. Şimdi gelin bu az sayıda markanın ürünlerini incelmeye başlayalım.    

Seela Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları

Bu konuda en tutulan boyanabilir duvar kağıtları Seela markasında yer alıyor. Markanın ürün gamı hakikaten çok geniş. Öyle ki markanın kataloğunda, başta kabartma dokulu olmak üzere, Kareli, Geometrik, Halka, Baklava, Keten ve modern yuvarlak gibi bir çok desen mevcut.

Bu nedenle Seela markasının ürünlerini detaylı olarak Seela Boyanabilir Duvar Kağıdı Modelleri Desenleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde tüm detayları ile inceledik. Linke tıklayarak markanın ürünleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Seela boyanabilir duvar kağıdı fiyatları ise 26,5 metrekare için 250 TL civarında.

Decowall Boyanabilir Duvar Kağıtları ve Fiyatları

Ülkemizin Avrupa standartlarının da üzerinde duvar kağıdı üretimi yapan yerli ve milli markası Decowall ürün gamında da boyanabilir duvar kağıtlarına rastlıyoruz. Üstelik çatlatma gibi trend desenlerde var. Decowall markasının bu kategoride ki ürünleri ise yine 26,5 metrekare için 230 TL civarında.

Halley Boyanabilir Duvar Kağıtları ve Fiyatları

Yine yerli ve köklü markalarımızdan biri olan Halley yarım asrı aşkın bir süredir inşaat ve dekorasyon malzemeleri üretirken, ürün gamında kabartma desenli çok değişik duvar kağıtları mevcut. Markanın 52 cm eninde, 10 metre boyunda ki boyanabilir duvar kağıdı rulo fiyatı ise 90 TL ile 110 TL aralığında değişiyor.

Yasham Boyanabilir Duvar Kağıtları ve Fiyatları

Koçtaş ve Bauhaus gibi yapı marketlerin duvar kağıdı reyonlarında karşılaştığımız Yasham markası hakkında net bir bilgiye ulaşamadık, ancak bir üretici olmadığını belki farklı markaların distribütörlüğünü yapan bir aracı firma olduğunu düşünüyoruz, zira bu firmanın ürünleri arasında Seela da olmak üzere bir çok farklı ürün görünüyor. Bu duvar kağıtlarının fiyatları ise Koçtaş’ta  52 cm eninde, 10 metre rulo için 50 TL ile 60 TL aralığında satışa sunuluyor.

Yukarıda sizler için detaylı bir boyanabilir duvar kağıdı araştırması yaptığımızı düşünüyoruz. Tabi verdiğimiz bu fiyatlar çeşitli tedarikçilere göre ufak tefek farklılıklar gösterebilir. Fakat genellikle fiyatlar bu aralıklarda bilginiz olsun.

“Boyanabilir Duvar Kağıdı Markaları Modelleri Fiyatları 2021” Konusunda 2 Yorum Var

  1. büyük bir hevesle duvar kağıtlarımızı aldık ve bugün evimize yapıstırdık.yalnız tam bir hayal kırıklığı yaşadım çünkü tutkal ön cephesinden olduğu gibi belli oldu.malesef hem para hem vekit hem de ümitlerimiz heba oldu

    1. Bunun bir kaç sebebi olabilir. Uygulamayı kendiniz yaptıysanız, tutkalı çok fazla kullanmış veya fazla sulandırmış olabilirsiniz. Duvar kağıdının kalitesindende kaynaklanıyor olabilir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir