Bodrumlar için dekorasyon fikirleri

Ev dekorasyon fikirleri tavsiyeleri örnekleri resimleri…

bodrum dekorasyon fikirleri_10

Avrupa ve Amerika ‘da rastladığım bu tip dekorasyon örneklerini görünce yaşadığım apartman dairesinden nefret ediyorum. Makalenin devamını okuyunca bana hak vereceğinizi, hatta ve hatta aynı duyguları yaşayacağınızı tahmin ediyorum.

Efendim şanslı olanlar, yani kendine ait müstakil bir eve sahip olanların büyük bir olasılıkla metrekare olarak büyük veya küçük bir bodrum katları vardır genellikle ve genellikle bu alan ardiye olarak kullanılır, eski araba lastikleri, bisikletler kullanılmayan mobilyalar, artık boyalar falan burada depolanır.

Aslında birazdan resimlerinde de göreceğiniz üzre dekore edilince bulunmaz bir mekan haline gelen bu alanları oldukça eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Örneğin ardiye olarak baktığımız bu mekanı arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçireceğiniz bir mini bar haline getirebilir ve hatta olaya biraz daha aksiyon katıp bir bilardo masası ekleyebilirsiniz. Ailenizle hep birlikte film izleyeceğiniz bir ev sineması veya kullandığınız enstrumanı çalabileceğiniz bir stüdyo, çocuklarınız için kapalı bir oyun alanı yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre bu boş alanı kullanabileceğiniz daha bir çok fikirde üretebilirsiniz. Şimdi dilerseniz dekorasyonu tamamlanmış ve çeşitli amaçlar ile kullanılan şu şahane bodrumlara göz atıp biraz hayal kuralım, ne dersiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir