Birbirinden Güzel Pop Art Şifoniyerler

Dekoratif Şifonyer Modelleri

Koçtaş şifonyer Ikea 5 çekmeceli şifonyer Koçtaş Ikea İstikbal aynalı şifonyer modelleri ve fiyatları… Farklı mobilya tasarımlarından hoşlanıyorsanız yada farklı mobilya seçimleriniz ile misafirlerinizi şaşırtmak niyetindeyseniz tam yerindesiniz arkadaşlar, zira bu sayfamızda bu tarz mobilyalardan hoşlanan bir arkadaşım için bir hediye ararken rastladığım ve deyim yerinde ise ilk görüşte aşık olduğum, hakikaten harika şifoniyer tasarımlarını sizlerle paylaşıyor, fiyatları ve görselleri ile birlikte sizler için inceliyorum.

Son dönemlerde fırtına gibi esen ve halıdan koltuğa, perdeden aydınlatmaya kadar her yere sıçrayan pop art tarzında ki bu şifoniyerleri özel kılan konu ise kesinlikle seri üretim olmamaları.

Özel Tasarım Şifonyerler

Tamamen özel el yapımı bu zarif şifoniyerlerin işçiliğinde masif üzerine fotoğraf kaplama tekniği uygulanmış. Göz kamaştıran detayları oluşturan tüm oymalar ve pirinç işlerinin ise maharetli ve usta bir elden çıktıkları her hallerinden belli…

Özellikle genç odaları için şifonyer arayan okurlarımızın bayılacağını düşündüğüm bu sıradışı şifonyer tasrarımlarını  hemen alt tarafta foto galerimiz içerisinde beğeninize sunuyorum arkadaşlar.

 

FARKLI ŞİFONYER TASARIMLARI GÖRSELLERİ

 

Çok Farklı Pop Art Puf Modellerine GÖZ ATIN !..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir