Birbirinden Güzel Koltuk Şalları ve Fiyatları

Koltuk Şalı Dekorasyon İçin Harika Bir Öge

Bu sayfamızda koltuklarınızın üzerine tamamen ve düzenli bir şekilde değil, yarım ve düzensiz bir şekilde örterek dekorasyonunuza modern bir dokunuş ekleyebileceğiniz koltuk şallarından çeşitli örnekler ile huzurlarınızdayız, sizler için sarev koltuk şalı ve karaca home koltuk şalı gibi çeşitli markaların ürünlerine göz atıyor, koltuk şalı ikea ve koltuk şalı trendyol gibi başlıklar ile de yapı market ve e-ticaret sitelerinin ürünlerini inceliyoruz.

Ayrıca sıkça sorulan sorulardan biri olan koltuk şalı nasıl kullanılır sorusuna görsellerimiz ile yanıt arıyoruz. Dolayısı ile şu sıralar hem koltuklarınıza, hem de genel dekorasyonunuza bir güzellik yapmak niyetinde iseniz bu makalemizi mutlaka okumanızı görsellerini incelemenizi öneririz.

Koltuk Örtüleri Yerine Koltuk Şalları

Daha önceki sayfalarımızda eskiyen koltuklarınızın ayıplarını gizlemeniz ve biraz daha modernize etmenize yardımcı olmak adına modern koltuk örtüsü modellerini incelemiş, kaymaz koltuk örtüsü ile kapitone koltuk örtüsü ve streç koltuk örtüsü gibi konulardan bahsetmiş, bürümcük koltuk örtüsü ve çift taraflı koltuk örtüsü tasarımlarından örnekler sunmuştuk. Ancak o koltuk şalları maalesef artık pek rağbet görmüyor. Bunun yerine daha çok modern koltuk şalları tercih ediliyor.

Ponponlu Koltuk Şalı Bile Var

Aslında zaten uzun yıllardan bu yana var olan koltuk şalları çeşitli moda tasarımcılarının katkıları ile daha modern, daha renkli ve daha kullanışlı bir hale getirilince bir anda daha çok tercih edilir oldular. Öyle ki bu ürünlerin çeşitli türevleri bile ortaya çıktı. Mesela Ponponlu modelleri 🙂

 

Koltuk Şalı Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfamızda olduğunuza göre siz de koltuklarınız için güzel bir şal düşünüyorsunuz veya arıyorsunuz. Eğer tahminimiz doğru ise sizde doğru yerdesiniz zira burada hem farklı şal çeşitlerinden örnekler sunuyor, hem de fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Marka Marka Model Model Koltuk Şalları

Makalemizin girişinde de bahsettiğimiz gibi burada çeşitli markalara, yapı market ürünlerine ve tabii ki internet sitelerine göz atıp ürünleri ve fiyatları hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışıyoruz bu sayfamızda. Bu bağlamda ilk olarak Sarev markasının ürünlerinin fiyatını veriyoruz.

Sarev Koltuk Şalı Fiyatları

Çünkü Sarev bu konu da en geniş ürün yelpazesine sahip marka. Sarev ürün gamında hemen herkesin zevkine hitab edecek, koltuk takımına uyacak bir ürün mutlaka var. Fiyatları ise 35 TL gibi oldukça ekonomik.

Yapı Marketlerde Koltuk Şalı Fiyatları

Ikea koltuk şalı fiyatlarına gelecek olursak, İsveç kökenli dünyaca ünlü yapı markette bu şalların fiyatı 80 TL civarında. Bir başka yapı market olan Tekzen’de ise bu ürünlerin fiyatı 60 TL ile 110 TL aralığında değişiyor.

English Home da bu konu da iddialı tekstil üreticilerinin başında gelirlken bu markanın ürünleri ise 70 TL gibi fiyatlarla satışa sunuluyor.

İnternet üzerinden satış yapan, Trendyol, dekorazon, n11 ve gittigidiyor gibi e-ticaret sitelerinde ise koltuk şalları marka ve kalitesine göre geniş bir fiyat yelpazesi ile satışa sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir