Duvarlarınızı Şarkılar Süslesin Lyricology

Duvar Süsleri Dekorasyon Notaları

Duvar dekorasyonuna farklı lezzetler eklemek isteyen veya farklı duvar dekorasyonları, salon duvar süsleri ile konuklarını etkilemek isteyen okurlarımız için farklı duvar dekorasyon fikirlerini ve süslemelerini incelemeye devam ediyoruz.

Geçtiğimiz günlerde ferforje duvar süsleri ve yapışkanlı duvar süsleri ile ahşap duvar süsleri modelleri ve el yapımı duvar süsleri hakkında bilgilendirmiş ve bu başlıklar altında farklı örnekleri sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise yine bambaşka bir duvar dekorasyon metası ile huzurlarınızdayız.

Lyricology Canvas Modelleri

Amerika ve Avrupa’ nın yeni dekorasyon çılgınlığı Lyricology artık Türkiye ‘de… Son 50 yıla damga vuran şarkılar artık duvarlarınızı süsleyecek, ne dersiniz kulağa hoş geliyor değil mi ?… Tabi daha öncesinde sizlere daha doğrusu konuyu bilmeyenlere bu akım hakkında biraz bilgi verelim.

Lyricology  Nedir ?

Kalbinizde ve aklınızda yıllarca yer etmiş, günlerce dilinizden düşmeyip, ruhunuzu okşamış bu şarkıların artık bir rengi ve şekli var ve bu olaya Lyricology deniyor. Örneğin Bob Marley ‘in dillere destan şarkısı One Love artık bir canvas şeklinde duvarlarınızı süslüyor…

Modern Canvas Tablolar

Tamamen tahta üzerine yapıştırma olan bu canvas tablolarda hangi efsane isimler, hangi fenomen şarkılar yok ki, Queen, Beatles, Bill Withers, Cure, Bob Marley ve daha niceleri…

Duvarlarınıza Yer Açın!..

Eğer bu tarz farklı ve modern dekorasyon uygulamalarından hoşlanıyorsanız ve en sevdiğiniz şarkıları duvarlarınızda görmek istiyorsanız veya böyle şeylere meraklı bir arkadaşınıza hediye almak gibi bir niyetiniz var ise bu tablolar harika bir alternatif olacaktır.

Hemen alt tarafta ki foto galerimiz içerisinde bu kanvas tablolara ait bazı örnekleri sizler için bir araya getirdik. Eminiz ki aranızda bu tabloları çok beğenen okurlarımız olacak ve bu ürünleri nereden satın alacaklarını merak edeceklerdir.

Bu Tablolar Nerede Satılır

Efendim bildiğiniz üzere duvar süsleri Koçtaş da çok farklı ürünler ile karşımıza çıkıyor ki bu ürünler arasında Lyricology canvas modelleri de var. Ayrıca internet üzerinde Hepsiburada gibi güvenli alışveriş sitelerinde de bu canvas tabloları bulabilirsiniz. Üstelik fiyatları da çok çok uygun 30 TL gibi rakamlar ile satılıyorlar…

 

Lyricology Canvas Tablo Örnekleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir