Beyaz Parlak Mutfak Dolapları 2021 Modelleri

2021 Mutfak Dolabı Trendleri

Mutfak dekorasyonlarını yenileyen ve bu bağlamda mutfak dolaplarında da bir değişiklik yapma düşüncesinde olan okurlarımıza fikirler sunmak adına binbirdekor.com sayfalarında En güzel Mutfak Dolabı Modelleri detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. En iyi mutfak dolabı markası ve üreticilerinin en yeni ürünlerini sizler için masaya yatırıyor, mutfak dolabı seçimi ve tasarımları hakkında ipuçları sunuyor, yeni mutfağınızın gözünüzde canlanmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu konuda son olarak Membran mutfak dolabı modellerini incelemiştik. Ayrıca daha önce Köşe mutfak dolapları ve Kulpsuz mutfak dolabı fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu. Hatta kahve beyaz mutfak dolapları gibi spesifik konulara bile girmiştik. Bu sayfamızda ise Akrilik mutfak dolapları Fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere, son dönemlerin modası pırıl pırıl parlayan ve kesinlikle beyaz bir mutfak dolabı isteyen okurlarımızın hislerine tercüman olmaya çalışıyoruz. Genel olarak akrilik mutfak dolabı olarak adlandırılan bu ürünlerin en güzel tasarımlarını sizlerle paylaşıyor, bu mutfak dolapları hakkında sizlere mutfak dolabı yaptırmadan önce bilmeniz gereken, hayati önem taşıyan bilgiler veriyoruz. Dolayısı ile şu sıralar aklınızdan böyle bir mutfak dolabı yaptırmak yada hazır mutfak satın almak geçiyorsa burada ki örnekleri ilham ve fikir almak adına mutlaka incelemenizi öneririz.

 

Parlak ve Beyaz Mutfak Dolapları

Yukarıda da vurguladığımız gibi beyaz ve parlak mutfaklar son yılların mutfak trendleri arasında liste başı durumunda. Hatta Lineadecor yada Kelebek Mutfak gibi bir çok bilindik mutfak dolabı markası ürün gamında bu tür, beyaz ve parlak mutfak dolabı modelleri ekliyorlar. Bu sayfada olduğunuza göre muhtemelen sizde paragraf aralarında görsellerini gördüğünüz gibi bir mutfak dolabı yaptırmak niyetindesiniz. Konu hakkında pek bir fikir sahibi değilsiniz ve marangozunuz yada mutfak dolabınızı yapacak olan firma size bir kaç örnek sundu. Hepsi de pırıl pırıl parlıyor bu arada ürünü yapacak olan vatandaş bir yandan teknik terimler ile sizi aydınlatmaya çalışıyor. Peki gerçekten onun anlattıklarından bir şey anlıyor musunuz ?.. Dolayısı ile sizleri aydınlatmak adına öncelikle malzeme hakkında sizlere bilgi verelim.

Akrilik Mutfak Dolabı Nedir ?

Akrilik mutfak dolaplarının son yıllarda sıklıkla tercih edilmesinin sebebi sadece yüksek parlaklıkla mutfakları olduğundan şık göstermesi ve estetik görünümü değil elbette. Bunun yanında UV ışınlarına, çizilmeye karşı dayanıklı olması da en önemli tercih nedenidir. Mutfaklarda kullanılan iki tür parlak malzeme vardır. Bunlardan ilki ve bir kaç yıl öncesine kadar trend olanı High Gloss MDF malzemedir. Birde bunun yanında akrilik malzeme vardır. İkisi de tam hayalini kurduğunuz gibi pırıl pırıl parlar.

High Gloss Mutfak ile Akrilik Mutfak Arasında ki Fark

Fakat Akrilik malzemenin High Gloss malzemeye göre birçok avantajı vardır. Mesela mutfak dolaplarını mahveden son derece güçlü kimyasallara sahip temizleyicilere karşı koyabilir. Çizilmezdir ve üzerinde oluşabilecek küçük çizikler mikrofiber bezle rahatlıkla yok edilebilir. En önemlisi yukarıda da bahsettiğimiz gibi güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. High Gloss gibi zamanla sararma yapmaz.

Sararmayan Beyaz Mutfak Dolabı

Piyasada sararmayan mutfak dolabı olarak da adlandırılır, zira High Gloss mutfak dolapları bir kaç yıl içerisinde güneş ışınlarının da etkisiyle sararmaya başlarlar. Üstelik çevre dostu ve insan sağlığına zararı olmayan da bir üründür. İşte sırf bu nedenle geçtiğimiz yıl ankastre mutfaklarda en çok kullanılan mutfak dolabı malzemesi olmayı başarmıştır.

En Kaliteli Mutfak Dolapları Hangisi ?

Bu nedenle eğer parlak bir mutfak dolabım olsun ama aynı zamanda kaliteli olsun, bembeyaz kalsın da sararmasın, çizilmesin istiyorsanız dolabınızı yaptırırken yapacak marangoz yada firmanın kullanacağı malzemeyi üzerine basa basa öğrenmeye çalışın. Eğer High Gloss malzeme kullanacağını söylüyorsa tercihinizi akrilik malzemeden yana tercih ettiğinizi özellikle belirtin, hatta işe başlamadan önce bu konu da ve istediğiniz diğer konuları da içeren bir sözleşe imzalayın.

Beyaz Akrilik Mutfak Modellerine Göz Atın

Yukarıda verdiğimiz fikirlerin işinize çok yarayacağını düşünüyoruz. Tabi mutfak dolabını yenilmek isteyen okurlarımıza yardımımız bu kadarla sınırlı değil. Hemen alt tarafta sizlere katalog niyetine güzel bir foto galeri hazırladık. Bu galeriye göz atarak mutfak dolabı tasarımınızı da belirleyebilir, mutfağınız için en uygun tasarımı ve modeli seçebilirsiniz.

BEYAZ PARLAK AKRİLİK MUTFAK DOLAPLARI KATALOG

 

 

“Beyaz Parlak Mutfak Dolapları 2021 Modelleri” Konusunda 2 Yorum Var

  1. sitenizde yayınlamış olduğunuz hazır mutfak markaları çok şık ama fiyat belirtmemişsiniz. mutfağını yenilemek isteyen biri olarak bu mutfaklar hakkında bir türlü fiyat bilgisine ulaşamadım. Acaba çok pahalıda ondan mı gizliyorlar fiyatları ?…

    1. İlginiz için teşekkürler Mehmet… Ancak bu tip ürünlerde fiyat verilmez bunun sebebi ise mutfağını yenilemek isteyenlerin farklı mutfak boyutlarından kaynaklanır. Mutfağınız 15 m2 bir mutfaksa bunun için fiyat ayrı çıkacak, 25 m2 bir mutfağa sahipseniz daha farklı bir fiyat çıkacaktır. Dolayısı ile mutfak almaya karar verdiğiniz firmaya direkt olarak gidip ölçüm yaptırıp net bir fiyat alabilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir