Beverly Hills’ten Lüks Bir Dekorasyon Örneği

Lüks Ev İçi Tasarımları

lüks ev dekorasyon aksesuarları modern ev dekorasyonu 2018 lüks ev eşyaları ev dekorasyonu fikirleri lüks ev dekorasyon ürünleri modern ev dekorasyonu örnekleri ev içi dekorasyon örnekleri – Beverly Hills ‘i mutlaka duymuşsunuzdur, Amerika ‘nın Kaliforniya eyaletinde bulunan ve aktristlerin ve ünlülerin yaşadığı bu oldukça zengin bir muhittir ve bu muhit dünyaca ünlüdür.

Lüks Villa Tasarımları

Amerika ‘lı yıldızların ne kadar şaşalı yaşadıkları ve evlerinin ne denli şaşalı olduğu hakkında daha önceki binbirdekor.com sayfalarında yayınladığımız “Hollywood yıldızlarının şık mutfakları” başlıklı makalemizde sizlere bazı ipuçları vermiştik. Bu sayfamızda ise zengin Beverly Hills ‘ten şık bir ev mi desem, malikane mi 🙂 dekorasyonundan bir örnek sunacağız.

Gösterişli ve Gizemli Bir Ev

Sofistik bir yapıya sahip ev de ilk göze çarpan duvar ünitesi. Duvarı tamamen kaplayan bu özel alan içerisinde sadece televizyonu barındırmıyor. Şık bir şömine de bu konsept içerisinde yerini almış. Ayrıca bu alanın karşısında yer alan hakiki deri koltuklarda bu TV köşesinde oldukça şık durmuş.

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_2

Bu alanı mutfakta bulunan bar tezgahı ile ayıran duvar ve ev içerisinde yer alan birkaç tane daha bu tarzda bulunan duvar ahşap lambri ile kaplanarak dekorasyona ekstra bir lüks görünüm katmış. Diğer duvarlar ise sade beyaz olarak kalmış.

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_3

Tavanda ise  cafcaflı aydınlatmalar yerine gömme spotlar kullanılmış ve bende bu dekorasyon tarzı ile muhteşem uyum sağlamış. Kısacası lüks evin salonundan verandasına, mutfağından sırçalı girişine kadar her yerine iliklerine kadar işlemiş… Ne dersiniz haksız mıyım ?…

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_4

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_5

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_6

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_7

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_8

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_9

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_10

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_11

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_12

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_13

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_14

 

lüks dekorasyon örnekleri beverly hills_15

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir