Bellona’dan Yepyeni Koltuk Takımları (Violin)

Bellona yeni sezon koltuk takımları fiyatları görselleri renkli modern oturma grupları 2015 koltuk takımı modelleri fiyatları en güzel salon koltuk takımları…

Farklı renk kombinasyonları ile oluşturulan koltuk takımları şu sıralar pek bir moda. Farklı renk kombinasyonlarından kastım, işte ikilisi atıyorum kahve, üçlüsü krem, berjerleride aynı şekilde iki farklı tonda veya üçlü ve ikiliye bağlı olmadan çiçekli… Bu tarz koltuk takımlarını çok dağınık bulanlarda var, benim gibi bayılanlarda :) İşte bu sayfamızda bu kombinasyonlara sahip koltuk takımlarına bayılanlar için, Bellona’nın 2015 koltuk takımları arasında yerini alan Violin serisini mercek altına alıyoruz.

Modern hatları ile şık bir görüntü çizen Violin Koltuk takımı bu şık görüntüsünün yanında, üçlü ünitesinde bulunan yatak mekanizması ile fonksiyonel bir özelliğe de sahip. Ürünün yüksek ayaklı şekilde şık tasarımıda ince bir detay olarak dikkat çekiyor. Foto galerimizde görsellerini bulabileceğiniz Violin Koltuk takımı tüketicilerin tercihine göre 2 adet üçlü ve iki adette berjer veya bir üçlü, bir ikili ve 2 ‘de berjer seçenekleri ile satışa sunulurken bu seçenekler sırası ile 5.106,00 TL ve 4.490,00 TL fiyat etiketlerine sahipler.

BELLONA 2015 KOLTIK TAKIMI MODELLERİ FOTO GALERİ (VİOLİN)

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.