Bellona’dan 2016 Model Salon Koltuk Takımı Monalisa

Bellona 2016 yılına hakikaten hazırlıklı girdi. Çoook güzel tasarımlara sahip mobilyalarına geçtiğimiz yılın son aylarında vitrine çıkararak 2016 yılında adından ne kadar çok söz ettireceği hakkında detaylı ipuçları verdi. Yatak odaları, köşe takımları, yemek odaları derken, sıra salon koltuk takımlarına geldi.

Bellona 2016 yılı koleksiyonlarına öyle şık bir salon koltuk takımı eklediki tablo gibi desek yeridir herhalde. Adınıda çok ünlü bir tablodan alan salon takımı aslında bizlere yabancı değil, zira daha önceki sayfalarımızda aynı koleksiyondan Bellona Monalisa yatak odası takımı ve Bellona Monalisa halı modellerine göz atmıştık burada beğeninize sunmuştuk. Eğer görmediyseniz bu takımlarıda mutlaka incelemenizi öneririz.

Gelelim Monalisa salon takımına… Bellona’nın Premium koleksiyonları arasında yer alan Monalisa serisinin Salon Takımıda tıpkı halı ve yatak odası takımı gibi Victorian tarzına sahip. Soft rengi ve dikiş detaylarıyla dikkat çeken Monalisa salon takımı, desenli kırlentleri ve takıma uyumlu sehpası ile görsel anlamda destekleniyor.

Takımın üçlü, ikili ve 1 adet berjerden oluşan seçeneği 6.708,00 TL fiyatla satışa sunulurken bu seçeneğe bir berjer daha eklediğinizde fiyat 7.980,00 Liraya yükseliyor. Monalisa Salon Takımının 2 üçlü iki berjerden oluşan delüks modeli ise üzerinde 8.238,00 TL fiyat etiketi taşırken, Takımın birbirinden şahane görsellerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde inceleyebilirsiniz…

BELLONA SALON KOLTUK TAKIMI MODELLERİ 2016 (MONALİSA)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Merdiven Dekorasyonunda Yepyeni Denemeler

Merdivenli, yani dubleks veya tribleks bir evde yaşıyorsanız Allah yardımcınız olsun diyerek iç karartıcı bir...

Kapat