Bellona Yeni Yatak Odası Takımları ve Fiyatları (Vella)

2015 Bellona yatak odası takımları fiyatları görselleri en yeni yatak odası modelleri beyaz yatak odası mobilyaları resimleri yatak odası kampanyaları bellona… 

Bellona’da 2015 yılı hareketliliği bütün hızıyla devam ediyor. Özellikle koltuk takımlarında yaşanan bu hareketlilik her ne kadar yatak odası takımlarına yansımasada Bellona yatak odası ürün gamına azda olsa yeni modeller ekliyor. Bu durumun son örneği ise Vella Yatak Odası Takımı.

Bellona yeni yatak odası takımı Vella, vizon ve krem gibi trend renklerin müthiş ahengi ve yatak başlığında kullanılan minimal çizgilerle göze çarpıyor. Çekmece, komodin, tuvalet aynası ve gardırop detaylarında uygulanan bronz efekt ile lüks bir görünüm kazandırılan takım, tuvalet aynasında uygulanan sıra dışı özelliklerle de dikkat çekiyor. Foto galerimizde görsellerine göz atabileceğiniz Vella yatak odası takımının 5 kapılı gardroba sahip versiyonu 4.490,00 TL iken, 6 kapılı gardroplu modeli 4.797,00 TL, sürgü kapılı gardroplu modeli ise 4.899,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

BELLONA EN YENİ YATAK ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ (VELLA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top