Bellona yatak odası modelleri ve fiyatları (Davis)

Bellona yatak odası modelleri 2013 bellona yatak odası fiyat listesi 2013 beyaz yatak odası çeşitleri 2013 yatak odası modelleri…

Beyaz tonların ağırlıkta olduğu yatak odası takımları, gerek beyaz rengin verdiği zerafetten dolayı asil görünümü, gerekse yatak odalarını daha ferah ve aydınlık göstermeleri nedeni ile son dönemde haklı olarak pek revaçtalar. Yenilerde dünya evine giren pek çok çift veya yatak odası takımı zamana yenik düşen bir çok insan yeni yatak odası takımında renk olarak beyazı tercih ediyor, hatta ve hatta bu yazıyı okurken bir çoğunuzda beyaz bir yatak odası hayal ediyorsunuz…

Hal böyle oluncada mobilya üreticileri ürün gamlarına, hemen hemen aynı normlarda, modern görünümlü yatak odası takımları eklediler. Ancak hepsinin ortak noktası bu bahsettiğim özelliklerden ziyade genel olarak beyaz tonlarında oluşları.

Bellona bu geleneği yıllardır uyguluyor ve uygulamaya da devam ediyor. Son alarak 2013 koleksiyonlarına eklediği Davis yatak odasında da ağırlıklı olarak beyazın asaletini vurguladığını görebiliriz.

Davis yatak odası sürgülü ve kapaklı gardrop seçenekleri, şifoniyer, komidin ve oldukça modern görünümlü deri bir başlığa sahip karyoladan meydana gelirken, binbirdekor.com olarak bu şık yatak odası takımını sizler için, görselleri, fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

 

DAVİS Yatak Odası Fiyat ve Taksit Listesi

bellona yatak odası fiyatları davis

 

1 Yorum “Bellona yatak odası modelleri ve fiyatları (Davis)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Lineadecor hazır mutfak 2013 modelleri (Effe)

2013 hazır mutfak modelleri hazır mutfak markaları mutfak dolabı modelleri 2013 modern mutfak tasarımları mutfak...

Kapat