Bellona TV Ünitesi Modelleri Fiyatları 2021

2021 TV Ünitesi Modelleri

Gerek klasik, gerekse modern tarzlarda dekore edilen mekanların artık vazgeçilmez mobilyaları haline gelen tv üniteleri yada bir diğer adı ile Duvar üniteleri hemen hemen her mobilya üreticisinin ürün gamında yer alıyor. Bizlerde binbirdekor.com olarak, evlerinde şık yada bütçesine uygun bir TV ünitesi görmek isteyen okurlarımız için bu üreticilerin en yeni ürün gruplarını incelemeye alıyoruz. Mesela daha önce Mondi tv üniteleri ile İstikbal tv ünitesi 2021 modelleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Tv Ünitesi Vivense ve tv ünitesi gittigidiyor gibi konularla da e-ticaret sitelerinin ürünlerini incelemiştik. Bunun yanında Ikea TV ünitesi ve Koçtaş tv ünitesi modelleri de yapı market ürünleri olarak sayfalarımızda yer aldı.

Bellona 2021 TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfamızda ise sizleri geçtiğimiz yıllara allegro tv ünitesi ile damgasını vuran Bellona’nın 2021 tv ünitesi ürün gamıyla buluşturuyor, markanın en yeni ürünlerini fiyat ve görselleri ile bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile şu sıralar hem şık, hem kaliteli, hem de kullanışlı bir tv ünitesi arıyorsanız burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bellona TV Ünitesi Vienza

Aslında Bellona tv ünitesi 2020 modelleri arasında yer alan Vienza modeli markanın en tutulan tv üniteleri dolayısı ile en çok satılan tv üniteleri arasında yer aldığından hali hazırda ürün gamında mevcut. Aslında bu ürünü 2021 başlıklı bir inceleme yazısında görmek size biraz tuhaf gelebilir.

Ancak böyle popüler bir üründen, üstelikte halen markanın ürün gamında kendine yer bulan bir üründen sizleri mahrum bırakmak istemedik. Merak etmeyin sözü fazla uzatmıyor ve ürünün fiyatını veriyoruz. Vienza tv ünitesi şu sıralar 2.548,00 TL yerine Bellona kampanyaları dahilinde 1.678,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Beyaz Tv Ünitesi Bellona Pesaro

Hafif klasik tarzlara hitab eden Pesaro TV ünitesi zarif görünümünün yanında raf ve stoplamalı çekmeceleri ile son derece kullanışlı bir ürün olarak da dikkat çekerken, 140 ekran(55 ınch) tv kullanım alanına sahip.

Ürün normal satış fiyatı 4.473,00 TL. Fakat bu rakam Enflasyon İndirimi ile önce 4.026,00 Liraya, ardından KDV İndirimi ile neredeyse Bellona tv ünitesi 2020 fiyatlarına kadar düşüyor. Ürün şu sıralar 3.684,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Ucuz TV Ünitesi Modelleri 2021 Bellona

bellona tv ünitesi fiyatları 2021 hatta biraz daha abartaralım ve bellona tv ünitesi fiyatları 2020 🙂 demişken, markanın en uygun fiyatlı tv ünitesi modelleri arasında yer alan ve yine bir 2021 ürünü olan Alegro’dan da mutlaka bahsetmek gerekir.

Ceviz ve antrasit renk kombinasyonu ile tasarlanan bu ünite sade fakat şık görünümü ile dikkat çekerken, üzerinde bulunan 1.719,00 TL fiyat etiketi bu ürünü daha cazip hale getiriyor. Böyle küçük göründüğüne bakmayın bu arada, zira yine 140 ekran(55 ınch) tv kullanım alanına sahip 🙂

Lüks TV Ünitesi Modelleri Bellona

Özellikle klasik tarzlarda dekore edilen lüks salonlar için son derece doğru bir seçim olacağını düşündüğümüz Bellona Mistral TV ünitesi bu yıl adından sıklıkla bahsettirecek gibi görünüyor. Ünitenin genel renk konfigürasyonu olan beyazın üzerine, lüksü vurgulayan ince altın renk detayları ile dikkat çekiyor.

Üst raf ve stoplama özellikli çekmeceleri ile şık olduğu kadar fonksiyonel de bir ürün olan Mistral TV ünitesi doğal olarak markanın da en pahalı TV üniteleri arasında yer alıyor.  Ürün tüm indirimler yapıldıktan sonra 2.171,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Bellona Tv Ünitesi Venti

Çekmece ve dolaplı raf alternatifi ile geniş depolama alanları sunan, dolayısı ile hem kullanışlı, sade görümü ile hem de şık bir ürün olan Venti serisi de Bellona 2021 ürün gamı içerisinde yer alıyor.

Ürünü cazip hale getiren bir diğer özelliği ise tabi ki fiyatı, zira Venti tv ünitesi Enflasyon İndirimi ve KDV indirimleri yapıldıktan sonra 2.396,00 TL yerine 1.974,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Led Işıklı TV Ünitesi Grande

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde Bellona vitrinlerinde yerini alan Grande serisi,  Tıpkı yukarı da incelediğimiz Mistral serisinde olduğu gibi özellikle salonlar için şık bir seçim olarak görünüyor. Zira ürün üzerinde ki led ışıklarla desteklenen vitrin, salonlar için güzel bir aksesuar standı olarak tasarlanmış.

Üst yüzeyinde mermer görünümlü ahşap esprisinin eklenerek görsel zenginlik kazandırılan Grande TV ünitesi üzerinde 2.105,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Özel Tasarım TV Ünitesi Modelleri

Bu sayfamızda sizler için Bellona yeni tv ünitesi modelleri ve fiyatlarını detaylı olarak incelemeye çalıştık. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Bellona Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Bellona TV Üniteleri resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

“Bellona TV Ünitesi Modelleri Fiyatları 2021” Konusunda 2 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir