Bellona Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020 (Roma)

Bellona Köşe Koltuk Takımları Fiyatları 2020

Yeni yıl ile birlikte mobilya markaları ve üreticiler vitrinlerine yepyeni ürünler çıkarmaya devam ederlerken, binbirdekor.com olarak bizlerde bu yeni ürünleri siz değerli takipçilerimiz için tüm detayları ile incelemeyi sürdürüyoruz. 2020 köşe takımı modelleri ve fiyatları sayfalarımıza marka marka, model model konuk oluyor. Bu bağlamda kısa bir zaman önce doğtaş köşe takımları ile mondi köşe takımları ve istikbal köşe takımları fiyatları ve görselleri ile birlikte sayfalarımıza konuk olmuşlardı. (Bu linkler üzerinden bahsi geçen markaların ürünlerini de incelemenizi öneririz.) Bu sayfamızda inceleyeceğimiz markamız ise Bellona efendim.

Bellona 2020 Köşe Takımı Modelleri

Bellona koltuk takımı modelleri daha önce incelenmişti ve hakikaten harika ürünler vardı ki bu duruma bir kaç şık örnek verebiliriz. Başta, bellona ornella koltuk takımı olmak üzere bellona mistral oturma grubu ve bellona vienza oturma grubu gibi. Bu takımlar markayı muhtemelen yeni yılda zirveye taşıyacaktır. Tabii bellona köşe takımı koleksiyonu içerisinde de tek kelime ile harika ürünler var ve bu sayfamızda o ürünlerden biri olan Roma serisini masaya yatırıyoruz.

Bellona Köşe Takımı Roma

Şık tasarım çizgisi ve modern yapısı ile dikkat çeken Roma köşe takımının üst tarafta yer alan görselinde de gördüğünüz üzere spor hatları ile ön plana çıkarken, takımın konforlu yapısından da hiç taviz verilmemiş. Son dönemlerde trend olan mat siyah renkli metal ayaklar ise takıma estetik bir tarz kazandıran önemli bir detay olarak görünüyor. Takımın modern çizgisine uygun olarak tasarlanan ince kol yapısı ve sade sırt minderleri ile font kısmında düğme çektirme uygulaması yapılarak elde edilen pufidik görünüm ise tek kelime ile muhteşem.

Spor Köşe Takımı Modellerinden Roma

V köşe formatında tasarlanan Roma köşe takımında kullanıcılara odalarının yapısına göre tercih edebilecekleri sağ ve sol köşe alternatifleri de sunulmuş bu arada. Ayrıca yine oda genişliğinize göre takıma berjer ve puf ünitesi de ekleyebiliyorsunuz.

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2020 (Roma)

Gelelim merakla beklenen fiyat noktasına… Efendim Roma köşe takımının sade köşe ünitesinden oluşan uzanmalı köşe takımı üzerinde normalde 6.417,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Ancak bellona kampanyaları ile bu takımın Kdv İndirimli Peşin Fiyatı 4.704,00 TL olarak belirlenmiş. Bir adet köşe ünitesi ve bir adette berjerden meydana gelen Roma köşe takımın Bellona fiyat listesi üzerinde ki fiyatı ise 8.228,00 TL normalde. Ancak bu rakam da yine indirimlerle 6.031,00 Liraya kadar düşüyor.  Eğer takımınıza bir de puf eklemek isterseniz 805,00 TL daha ödemeniz gerekiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir