Bellona Koltuk Takımlarını Gördünüz Mü?

2017 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Oturma odaları veya salonları için şık, kaliteli ve kullanışlı koltuk takımı aramak da olan binbirdekor.com takipçileri için markaların en yeni modellerini detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce “İstikbal 2017 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları Burada !..” ve “Mondi 2017 Koltuk Takımlarını Görmeden Oturma Grubu Almayın !..” başlıkları altında bu markaların 2017 koltuk takımı modelleri ve fiyatlarını sizler için incelemiştik.

Bellona 2017 Koltuk Takımları ve Fiyatları

Ülkemizin bu iki lider mobilya markasına ait ürünleri inceleyipte Bellona gibi bir markayı es geçmemizi beklemiyordunuz herhalde, dolayısı ile bu sayfamızı devasa mobilya markalarımızdan Bellona’ya ayırıyor ve markanın bu yıl içerisinde vitrinlerine çıkardığı tüm koltuk takımlarını detaylı olarak inceliyor, ürün görsellerini beğenilerinize, fiyatlarını ise bilgilerinize sunuyoruz.

Bellona Yeni Sezon Koltuk Takımları

Yeni sezona adeta bomba gibi giriş yapan Bellona bir çok yeni koltuk takımını ürün gamına eklerken, koleksiyonu henüz eklenen, tabir-i caizse dumanı üstünde tüten Elita koltuk takımını vitrine çıkardı. İnce kollu yapısı, soft hatları, trend döşemelik kumaş renkleri, son derece modern hatlar ve zarif yapısı ile oldukça özgün ve farklı bir tasarım çizgisine sahip Elita Koltuk Takımı, zengin görünümün yanı sıra fonksiyonel kullanımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   Doğtaş oturma grupları 2013 (Destina)

Net % 15 İndirim Bellona’dan

Gri – Gül Kurusu ve Gri Lacivert olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Elita koltuk takımının fiyatlarına gelecek olursak, %10 KDV indirimi ve Bellona’nın bu indirime ek olarak yaptığı “Net % 15 İndirim Bellona’dan” kampanyası ile takımın 1 adet üçlü ve yataklı, 1 adette ikili ve sandıklı koltuk, iki adette berjerden oluşan alternatifinin 7.186,00 TL yerine 5.590,00 TL fiyat etiketi,  1 adet üçlü ve yataklı ve yine 1 adet üçlü sandıklı delüks modelinin ise 7.829,00 TL yerine 6.090,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunulduğunu söyleyebiliriz…

Modern ve Şık Bellona Koltuk Takımları 2017

Bellona koltuk takımı ürün grubuna yeni eklenen ürünlerden bir diğeri ise salonlar için oldukça ideal bir koltuk takımı olarak görünen Lantes koltuk takımı. Lazer desenli kol kırlentleri ve kol kısmında kullanılan makrome dikişler görsel olarak zenginleştirilen takım, ana desen uygulamalı ortopedik bel kırlentleri ile de göz dolduruyor. Zümrüt yeşili, bej ve bordo gibi birbirinden güzel renk seçenekleri ile vitrine çıkan Lantes koltuk takımı da Bellona kampanyaları ve KDV indirimden nasibini alıyor.

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   Mondi'den Yepyeni West Koltuk Takımı

Bellona Koltuk Takımı Kampanyaları

Lantes koltuk takımı tüketici ihtiyaçlarına göre 3 farklı alternatif ile satışa sunulurken, bu alternatiflerden ilki 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 1 adette tekli koltuktan meydana geliyor. Bu alternatif 6.206,00 TL yerine 4.828,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adette tekli koltuktan oluşan Lantes koltuk takımı alternatifi ise 7.377,00 TL yerine 5.739,00 TL fiyat etiketine sahip. Lantes koltuk takımının 2 adet üçlü koltuk, iki adette berjer koltuktan oluşan delüks modeli ise 8.082,00 TL yerine 6.288,00 TL fiyat ile sizler Bellona mağazalarında bekliyor.

Bellona En Yeni Koltuk Takımlarını Görmeden Koltuk Takımı Almayın !..

Makalemizin hemen başında da belirttiğimiz gibi Bellona ürün gamına bir çok yeni koltuk takımı ekledi ve bu koltuk takımları yukarıda bahsettiklerimiz ile sınırlı değil, hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde diğer Bellona koltuk takımlarını da sizler için bir araya getirdik. Üstelik tıpkı burada ki gibi diğer Bellona koltuk takımları da görseller eşliğinde özellikleri ve tabi ki fiyatları ile sizleri foto galerimizde bekliyor…

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   Doğtaş salon takımları 2013 (Ambiance)

BELLONA KOLTUK TAKIMI MODELLERİ ve FİYATLARI FOTO GALERİ

Foto galerimizde ve makale içerisinde binbirdekor.com tarafından verilen fiyatlar direkt olarak Bellona’dan alınmıştır. Bu fiyatlar Bellona kampanya ve indirimlerine ve çeşitli şirket politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebileceğinden en güncel Bellona koltuk takımı fiyatlarıBURADAN incelemenizi öneririz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Evinizi Boyarken Kaç Litre Boyaya İhtiyacınız Var ?

Boya Alanı ve Boya Kilo Hesabı Boya ve badana işleri ile ilgili yayımladığımız hemen her...

Kapat